Polecamy Piosenki dla przedszkolaka 11. Angielskie przeboje

Piosenki dla przedszkolaka 11. Angielskie przeboje

ponad 7 lat temu

Kolejna płyta z serii Piosenki dla przedszkolaka. Tym razem autorzy zachęcają, aby uczyć się angielskiego, śpiewając! Wydawnictwo Skrzat prezentuje utwory, dzięki którym przedszkolaki poznają nowe słowa i będą znakomicie bawić się.

Na płycie znalazły się popularne i lubiane przez wszystkich melodie takie jak: If You’re Happy, Alphabet Song, Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider czy świąteczne We Wish You a Marry Christmas, Jingle bells, a także trzy teksty autorstwa Danuty Zawadzkiej, które przybliżą maluchom słownictwo związane z kolorami, cyframi i ulubionymi czynnościami. Kompozycje i aranżacje wykonał Stefan Gąsieniec. Jak zwykle na płycie znalazły się także wersje bez wokalu. Zachęcamy wszystkich do zabawy w karaoke!

Wydawnictwo Skrzat
Autor: Danuta Zawadzka