Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • Pobieraj artykuły i scenariusze zajęć publikowane na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA oraz opracowane do nich pomoce dydaktyczne.

  • Dziel się pomysłami i doświadczeniem, inspiruj innych Użytkowników – dział Społeczność to miejsce tylko Waszej aktywności, spotkań, nawiązywania przyjaźni, czyli Wasze albumy, filmy z przedszkoli, wydarzenia, konkursy, dyskusje...

  • Bądź na bieżąco z ważnymi wiadomościami, konferencjami, szkoleniami, publikacjami, promocjami – dzięki newsletterom, które wysyłamy na Twój adres mailowy.
Rejestracja
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu i akceptuję jego postanowienia oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 z póżn.zm), a także wyrażam zgodę na otrzymywanie komunikatów systemowych i informacji handlowych pochodzących od Usługodawcy lub osób trzecich droga elektroniczną oraz zostałem poinformowany, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli moich danych osobowych.