PROJEKT Little Ant's Adventures ZAKOŃCZONY!
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Little Ant's Adventures

Little Ant's Adventures – Bliżejprzedszkolna przygoda z językiem angielskim!
Projekt wspomagający naukę języka angielskiego w przedszkolu.
Steady? Ready? Go!

Little Ant's Adventures to wspólna nazwa dla pięciu „małych” projektów, które będą publikowane na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA w wydaniach z września i listopada 2016 r. oraz stycznia, marca i maja 2017 r.

Projekty zaplanowano do realizacji w okresie od 1 października 2016 r. do 19 czerwca 2017 r.

Zasady są proste!

Realizując Bliżejprzedszkolną przygodę z językiem angielskim, nauczyciel będzie mógł zdobyć certyfikat z każdego „małego” projektu, dla dzieci zaś zostały specjalnie przygotowane dyplomiki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Aby dodatkowo zachęcić dzieci w wieku przedszkolnym do nauki języka angielskiego, każdemu z zaproponowanych scenariuszy zajęć będą towarzyszyć: tematyczny plakat oraz atrakcyjna historyjka obrazkowa włączona w pakiet pomocy dydaktycznych dostępny w prenumeracie PLUS.