Konkurs THE BEST OF BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – II edycja – ZAKOŃCZONY!

„The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA”

KONKURS FILMOWY
„The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA” - II edycja

Zachęcamy wszystkich nauczycieli do wzięcia udziału
w BLIŻEJPRZEDSZKOLNYM konkursie filmowym
„The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA” – II edycja

Masz ulubioną piosenkę, zabawę, scenariusz zajęć lub pomoce z naszej oferty – Twój The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Nagraj film lub teledysk, stworzony na podstawie naszych materiałów lub z ich wykorzystaniem i umieść film na stronie blizejprzedszkola.pl

Pozostawiamy Wam dowolność:
  • w wyborze materiału spośród wszystkich publikacji, jakie dotychczas wydaliśmy (miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, książki, pomoce dydaktyczne, płyty CD); Zobacz pełną ofertę
  • w kreacji i sposobie przedstawienia.

Film może przedstawiać:
  • zajęcia przeprowadzone na podstawie scenariusza z miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA lub innych naszych publikacji;
  • inscenizację na podstawie naszego scenariusza, w której aktorami są dzieci lub dorośli;
  • pracę z dzieckiem z wykorzystaniem naszych pomocy dydaktycznych;
  • teledysk do naszych piosenek;
  • dowolną interpretację ruchową treści naszych piosenek w wykonaniu dzieci, pomysły na zabawy przy muzyce;
  • dekoracje, przedszkolną gazetkę, z wykorzystaniem naszych pomocy dydaktycznych, plakatów i innych materiałów.

W żaden sposób nie ograniczamy Waszej inwencji twórczej. Jeśli masz inny pomysł niż powyższe, śmiało możesz go zrealizować!

Spośród wszystkich zamieszczonych filmów Jury konkursu wybierze najlepsze i nagrodzi w dwóch kategoriach:
  • teledysk trwający maksymalnie jedną minutę;
  • film bez ograniczenia czasowego.
KAŻDA OSOBA BIORĄCA UDZIAŁ W KONKURSIE OTRZYMA TAKŻE ZAŚWIADCZENIE POTWIERDZAJĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE.
Aby otrzymać zaświadczenie, należy uzupełnić LICZNIK znajdujący się w zakładce Filmy

Na filmy czekamy od 8 stycznia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r.

W każdym miesiącu będziemy wybierać najciekawsze filmy – wygrywaj co miesiąc nagrody dla Twoich przedszkolaków!