Konkurs THE BEST OF BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – II edycja – ZAKOŃCZONY!

„The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA”

Nagrody

Jury konkursu w każdym miesiącu (od stycznia do czerwca 2018) wybierze najciekawsze filmy w dwóch kategoriach:
- teledysk trwający maksymalnie jedną minutę;
- film bez ograniczenia czasowego.

Styczeń

W kategorii na teledysk trwający maksymalnie jedną minutę Organizator przewiduje nagrody dla trzech najlepszych filmów.
Każdy zwycięzca otrzyma certyfikat w wersji drukowanej, książkę dla przedszkolaków oraz upominek dla nauczyciela.
W kategorii na film bez ograniczenia czasowego Organizator przewiduje nagrody dla trzech najlepszych filmów.

Lista zwycięzców za styczeń zostanie opublikowana na stronie konkursu do 5 lutego 2018 r.

W każdym miesiącu będziemy wybierać najciekawsze filmy – wygrywaj co miesiąc nagrody dla Twoich przedszkolaków!
Raz nagrodzony film nie może być ponownie nagrodzony, ale jeśli dodasz kilka filmów, zwiększasz swoje szanse na zdobycie nagród!
Więcej informacji w Regulaminie.