Konkurs THE BEST OF BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – II edycja – ZAKOŃCZONY!

„The Best of BLIŻEJ PRZEDSZKOLA”

ODBIERZ ZAŚWIADCZENIE POTWIERDZAJĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE –
uzupełnij licznik wpisując nazwę przedszkola oraz link do zamieszczonego przez Ciebie filmu.

dodaj
Ostatnio dodane przedszkola
Przedszkole nr 3 w Jędrzejowie
NIepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu
Niepubliczne Przedszkole Genesis w Jaworznie
Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie
Przedszkole Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku
Przedszkole nr 1 "BAJKA" w Myszkowie
Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Węgorzewie
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Niedżwiedziu
Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Trzemesznie
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego w Będzinie

Zobacz wszystkie przedszkola

Jak zgłosić film do konkursu?

1. Aby dodać film, należy:
    • Zamieścić film na swoim kanale YouTube (link do filmu będzie potrzebny na naszej stronie przy dodawaniu wpisu z filmem);
    • Być zalogowanym użytkownikiem strony www.blizejprzedszkola.pl. Konto można założyć tutaj. Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne;
    • Wypełnić formularz odpowiadający dodawanemu wpisowi – FILM;
    • Oznaczyć kategorię dodawanego wpisu (teledysk trwający maksymalnie jedną minutę lub film bez ograniczenia czasowego);
    • Po dodaniu wpisu, film zostaje natychmiast wyświetlony na stronie blizejprzedszkola.pl – skopiuj link do swojego wpisu umieszczonego na naszej stronie i przejdź do kroku 2.
  2. Po zamieszczeniu filmu na stronie blizejprzedszkola.pl, uzupełnij licznik umieszczony na stronie konkursu w zakładce Filmy. W liczniku należy podać nazwę przedszkola, wkleić link do filmu zgłaszanego do konkursu zamieszczonego na blizejprzedszkola.pl oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w konkursie (poprzez zaznaczenie checkboxa).

*Jeżeli zgłaszasz do konkursu kilka filmów, licznik wystarczy uzupełnić tylko raz.

Wypełnienie licznika pozwala również na pobranie zaświadczenia o udziale w konkursie. Zaświadczenie zostało przygotowane do samodzielnego uzupełnienia i wydrukowania.

Gotowe! W każdym miesiącu będziemy wybierać najciekawsze filmy – wygrywaj co miesiąc nagrody dla Twoich przedszkolaków!