Konie i sport

Konkurs dodał(a) Agnieszka Czerniawska

Prace konkursowe zostały ocenione podczas Mistrzostw Podlasia We Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego podczas trwania zawodów na terenie Klubu Sportowego "Pieńki".

Główny sponsor nagród: Prezes Klubu Sportowego "Pieńki" Agnieszka Sztandar - Sztanderska

Nauczycielka Gminnego Przedszkola w Michałowie, Koordynator konkursu: Agnieszka Czerniawska

Komisja konkursowa składająca się z uczestników mistrzostw w składzie: Martyna Zajkowska, Krzysztof Tabak, Natalia Kuptsva, Martyna Kondraciuk oraz Agnieszka Czerniawska przyznała sześć głównych miejsc oraz cztery nagrody koordynatora konkursu:

Alicja Owczarek lat 5, nauczyciel: Magdalena Piwońska - Choszczno

Natalia Kozub lat 5, nauczyciel: Barbara Banicka - Trzebinia

Dominika Kadelska lat 6, nauczyciel: Monika Murawska - Ślęzak

Oliwia Przybylska lat 6, nauczyciel: Beata Żerdzińska - Katowice

Monika Leszko lat 5, nauczyciel Agata Grażyna Sokólska, Ewa Tarnawczyk

Aleksandra Nowak lat 5, nauczyciel: Jolanta Zygmunt - Sarnów

Nagrody Koordynatora konkursu:

Julia Przybył lat5, nauczyciel: Elżbieta Kraszkiewicz - Karsy

Ewa Pasternak lat 6, nauczyciel: Wanda Frąckowiak - Poznań

Magdalena Szczypta - Kraków

Paulina Ludwińska lat 6, nauczyciel: Ewa Czech - Gorzów Wielkopolski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody i dyplomy wyślemy 16.X.2009r

Termin: 2009-10-07