III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Konkurs dodał(a) Karolina Górska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie zaprasza wszystkie chętne placówki do udziału

w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

„Regionalna wycinanka”

CELE KONKURSU:

• rozbudzanie zainteresowania folklorem najbliższego regionu oraz kraju,
  • rozwijanie wyobraźni u dzieci,
  • rozbudzanie wrażliwości estetycznej,
  • rozwijanie zdolności plastycznych u najmłodszych.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizator konkursu: Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie.

2. Format pracy:  A4.

3. Technika pracy: prace należy wykonać używając kolorowych papierów, kleju i nożyczek.

4. Prace należy przesłać z metryczką (wzór w załączniku). Rodzic/ opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział dziecka w konkursie składając podpis na metryczce.

5. Grupa wiekowa: 5-6 lat.

6.  Konkurs rozpoczyna się 26.05.2017 r.

7.  Do pracy powinna być dołączona  metryczka z następującymi informacjami: imię, nazwisko, wiek dziecka, nazwę i adres placówki wraz z numerem telefonu, oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została przygotowana.

8.  Decyzja komisji jest ostateczna i nieodwołalna.

9.  Prace zostają własnością Gminnego Przedszkola w Łęgu Probostwie, organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukcji prac konkursowych bez wypłacania honorariów.

Prace prosimy przesyłać do 12.06.2017 r. na adres:

GMINNE PRZEDSZKOLE W ŁĘGU PROBOSTWIE

Łęg Probostwo 31/1

09-210 Drobin

z dopiskiem: wycinanka regionalna

10. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe.

Osoba odpowiedzialna za przebieg konkursu: Karolina Jeziak – tel. 696737343

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Załącznik do Regulaminu III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Regionalna wycinanka”

WZÓR METRYCZKI

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA:

WIEK:

NAZWA I ADRES PLACÓWKI:

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY:

TEL. KONTAKTOWY:

Oświadczam, że zostałem zapoznany z regulaminem konkursu i bez zastrzeżeń przyjmuję postanowienia.

Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele związane z udziałem w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Regionalna wycinanka”, także w celach reklamowych i Gminnego Przedszkola w Łęgu Probostwie.

PODPIS RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

…………………………………………………………….