"Zwierzaki - cudaki komputerowe fantazje"

Konkurs dodał(a) KAMILA ORLICKA

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

XIII Ogólnopolski Konkurs Internetowy

"Zwierzaki - cudaki komputerowe fantazje"

Celem  konkursu  jest:

• Rozwijanie  zainteresowań  dzieci  techniką  komputerową,
  • Zachęcanie dzieci do zastosowania w działaniach  plastycznych wiedzy komputerowej,
  • Wdrażanie  do  posługiwania  się  komputerowym  programem  graficznym,
  • Wykazywanie  przez  dzieci  umiejętnością  posługiwania  się  myszką komputerową,
  • Rozwijanie  wyobraźni  twórczej  dziecka.

Regulamin:

• Organizatorem konkursu jest Prywatne Przedszkole „Pod Muchomorkiem” w Toruniu

• Konkurs  przeznaczony  jest  dla  dzieci  5  i  6-letnich,

• Technika  wykonania  pracy  –  komputerowa,  w  programie  graficznym Paint  lub  innym  (plik  z   rozszerzeniem   bmp),

• Każda placówka może nadesłać maksymalnie 4 prace (2 prace w każdej kategorii wiekowej)

• Termin  nadsyłania  prac: od  29 maja  2017 r.  do 11 czerwca 2017 r.

• Prace  prosimy  przesyłać  drogą  elektroniczną na  adres:

kamila.orlicka@wp.pl

• Do  pracy  prosimy  dołączyć metryczkę:

imię i nazwisko dziecka, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela, adres i e-mail przedszkola.

• Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także jest potwierdzeniem wyrażenia przez nich zgody na:
    a) publiczne, nieodpłatne eksponowanie pracy dziecka opatrzonej następującymi danymi osobowymi: imię i nazwisko dziecka, wiek, dane placówki przedszkolnej, imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego (także w Internecie, prasie);
    b) przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w oparciu o wyrażoną zgodę, w tym imienia i nazwiska dziecka, roku urodzenia, danych placówki przedszkolnej, imienia i nazwiska nauczyciela przygotowującego dziecko w celach związanych z organizacją konkursu;
    c) administratorem danych przetwarzanych w celu organizacji konkursu jest  Prywatne Przedszkole „Pod Muchomorkiem” w Toruniu

• Nadesłane prace stają się własnością Organizatora i nie będą odsyłane autorom.

• Jury powołane przez Organizatora dokona oceny prac przyznając każdej pracy od 1pkt  do 5 pkt.

• Kryteria oceny: Pomysłowość, oryginalność , samodzielność wykonania.

• Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca i 3 wyróżnienia (nagrody zostaną przesłane pocztą)

• Ogłoszenie  wyników  nastąpi 19 czerwca  2017 r. na stronie internetowej www.podmuchomorkiem.eu

• Postanowienia niniejszego regulaminu są podstawą prowadzenia konkursu, a ich interpretacja należy wyłącznie do Organizatora. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

• Dodatkowych informacji udziela koordynator konkursu: Kamila Orlicka

PATRONAT HONOROWY: KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

Termin: 2017-06-11
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski