Wiersze Danuty Wawiłow na smutno i na wesoło

Konkurs dodał(a) Olga Szytniewska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

REGULAMIN  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt.

„Wiersze Danuty Wawiłow na smutno i na wesoło”

1. Organizator konkursu:

Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia 71, 01-149 Warszawa

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mai: p172@edu.um.warszawa.pl, Tel. przedszkole: 22 632-63-63

1. Cele konkursu:

- rozwijanie emocjonalnego stosunku do literatury, nazywanie powstałych emocji, obrazowanie ich w postaci wytworów plastycznych;

- rozbudzanie zainteresowań czytelniczych,  przybliżenie dzieciom twórczości Danuty Wawiłow;

- wspieranie działań twórczych dzieci, dostarczanie najmłodszym doznań estetycznych i emocjonalnych związanych z wykonaniem pracy plastycznej.

1. Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla: dzieci 3, 4, 5 i 6-letnich.

2. Praca w formie płaskiej wykonana z wykorzystaniem różnorodnych metod plastycznych, w formacie A3 ilustrująca wybraną emocję, np.: strach, radość, smutek itp.,  którą przedstawia wiersz Danuty Wawiłow.

3. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwa
    i dokładny adres placówki, telefon, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela zgłaszającego dziecko do konkursu, tytuł wiersza, którego praca dotyczy.

4. Z każdej placówki przyjmujemy nie więcej niż 5 prac.

5. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania prac w celu promocji konkursu.

6. Warunkiem uczestnictwa dzieci w konkursie jest wyrażenie pisemnej zgody przez rodziców/ opiekunów prawnych na przetwarzanie, publikację udostępnionych danych osobowych uczestników w niezbędnym zakresie- załącznik nr 1.

7. Przystąpienie nauczycieli do konkursu oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i publikację udostępnionych danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców i publikacji listy laureatów.

8. Oceny prac dokona komisja konkursowa wyznaczona przez organizatora.

9. Kryteria oceny prac: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, materiał użyty do wykonania prac, samodzielność.

10. Prace przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

Termin dostarczania  prac: 23.06.2017 r.

1. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi:

28.06.2017r. (wtorek) o godz. 10

• Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody, pozostali uczestnicy dyplomy, a opiekunowie podziękowania (dyplomy za udział oraz podziękowania przesłane zostaną do uczestników drogą elektroniczną).

• Laureaci konkursu i nauczyciele zostaną zaproszeni na uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród. W przypadku, gdy zwycięzcy będą spoza
    Warszawy, nagrody zostaną wysłane pocztą.

Krótkie sprawozdanie wraz z dokumentacją fotograficzną z imprezy będzie  opublikowane na stronie Przedszkola nr 172 im. Danuty Wawiłow.

Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres organizatora:

Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow

ul. Żytnia 71

z dopiskiem KONKURS

Szczegółowych informacji o konkursie udziela:

Koordynator:

Olga Szytniewska, Tel. (22) 632-63-63

Załącznik 1

Oświadczenie  rodzica / opiekuna dziecka

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem konkursu „Wiersze Danuty Wawiłow na smutno i na wesoło”  i akceptuję jego treść. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych mojego dziecka (strony internetowe Przedszkola nr 172 i Urzędu Dzielnicy Wola M.St.Warszawy, publikacje nt konkursu) na potrzeby przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców i publikacji listy laureatów  przez Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia 71, 01-149 Warszawa   zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r.  poz. 922. ze zm.).

Imię i nazwisko dziecka: ………………………………………..................................

Data i podpis rodzica/opiekuna prawnego ………………………………………………………….

Termin: 2017-06-23
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski