Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Biedroneczki są w kropeczki

Konkurs dodał(a) Magdalena Marciniak
ponad 7 lat temu, wyświetleń 2020

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 174 W ŁODZI

ZAPRASZA DO UDZIAŁU

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt.

„Biedroneczki są w kropeczki”

CELE KONKURSU:

• Kształtowanie wiedzy o przyrodzie i zachodzących w niej procesach w porze wiosennej
  • Pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci
  • Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym
  • Kształtowanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno
  • Doskonalenie sprawności manualnej

REGULAMIN KONKURSU:

1.Konkurs kierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat i ich nauczycieli.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastyczno-technicznej, której głównymi bohaterami są biedronki.

3. Technika i format pracy : dowolna praca płaska ( format niemniejszy niż A-4) lub przestrzenna: wysokość przestrzennej pracy niemniejsza niż 15 cm.

4. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę napisaną na komputerze z następującymi informacjami: imię i nazwisko autora pracy, wiek, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca, dokładny adres placówki z numerem telefonu, adres mailowy placówki lub n-la.

5. Ilość prac z każdej placówki-max 3 ( brane pod uwagę będą pierwsze trzy nadesłane prace!)

6. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę-oświadczenie podpisane przez rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie, wykorzystanie jego danych do celów konkursu. Prace bez oświadczenia nie będą brały udziału w konkursie.(oświadczenie w załączniku nr 1)

7. Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania wszystkich nadesłanych prac (nadesłane prace nie będą zwracane).

8. Przesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu

9. Prace będą oceniane przez niezależne jury

10. Ocenie pracy będzie podlegać: zgodność z tematem, pomysłowość, użyte materiały do wykonania pracy, estetyka  wykonania, dozwolona pomoc nauczyciela lub rodzica – praca nie musi być całkowicie samodzielna ale jak najpiękniejsza.

11. W konkursie przewidujemy 3 miejsca: pierwsze, drugie i trzecie, oraz trzy wyróżnienia. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają drobne upominki i dyplomy.

12.Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, i dyplomu dla dziecka, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty w formacie A-4 ze znaczkiem zwrotnym.

13. Prace na konkurs należy przesyłać do 19.05.2017r. – (prace dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę) na adres przedszkola z dopiskiem „ Konkurs plastyczny”

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 174

UL.KUSOCIŃSKIEGO 122 A

94-054 ŁÓDŹ

Prosimy o należyte zabezpieczenie prac w trakcie wysyłki, gdyż organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu !

14. Nadesłane prace będą wyeksponowane na terenie przedszkola w formie wystawy pokonkursowej w terminie: 22-26 maja 2017r.

15.  Wyniki konkursu wraz z galerią zdjęć przesłanych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola w terminie po 1.06.2017r.

Koordynatorzy konkursu:

Magdalena Marciniak  tel. 502-405-715

Adrian Bugajak, tel. 609-139-846

Załącznik 1

OŚWIADCZENIE

Wyrażam zgodę na udział mojego

dziecka ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

( imię i nazwisko)

w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez PM 174 w Łodzi pt. „ Biedroneczki są w kropeczki” oraz  wyrażam zgodę  na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, nazwy szkoły/przedszkola  oraz miejscowości zamieszkania dziecka) w celach wynikających z organizacji Konkursu zgodnie z ustawą   z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

Ponadto wyrażam zgodę  na opublikowanie imienia i nazwiska mojego dziecka na stronie internetowej organizatora oraz nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych, wynikami konkursu.

..............................................................................                                                                                             ....................................

( czytelny podpis rodzica - prawnego opiekuna)                                                                                                        ( data)

Termin: 2017-05-19
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski