'WIANKI ŚWIĘTOJAŃSKIE"

Konkurs dodał(a) Agata Wierońska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGO W CIESZYNE
OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY

DLA PRZEDSZKOLI

"WIANKI ŚWIĘTOJAŃSKIE

TERMIN NADSYŁANIA PRAC:  9 CZERWCA

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:  16 CZERWCA

Cele konkursu:

1.Rozwijanie twórczej aktywności, pomysłowości, wyobraźni dzieci i nauczycieli, poprzez umiejętność wyrażania własnych pomysłów w pracy plastycznej.

2. Wzmacnianie wiary dziecka we własne możliwości.

3. Umożliwienie prezentacji twórczości plastycznej dzieci i nauczycieli szerszemu kręgowi odbiorców.

4. Zapoznanie ze świętem Św. Jana-wzbudzenie poszanowania tradycji i religii.

5. Integracja środowisk przedszkolnych.

6. Kształcenie umiejętności tworzenia określonych form plastycznych z wykorzystaniem różnych materiałów.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

2. Warunki uczestnictwa:

- Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch grupach wiekowych (3 i 4- latki oraz  5 i 6- latki).

- Nauczyciel może podpowiedzieć formę pracy i pomóc dziecku w jej wykonaniu.

- W konkursie można wykorzystać dowolne techniki plastyczne.

- Prosimy o przysyłanie maksymalnie 3 prac z jednego przedszkola.

- Każda praca powinna być opatrzona wizytówką z imieniem i nazwiskiem dziecka, wiekiem, nazwą placówki oraz nazwiskiem nauczyciela.

- Prace nie opisane nie będą brane pod uwagę przez komisję konkursu.

- Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście lub przysłać na adres:

Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie

ul. Plac Kościelny 1

43-400 Cieszyn

3. Prace należy dostarczyć do dnia 9 czerwca 2017 r.

4. Po zakończonym konkursie prace stają się własnością organizatora. Wszystkie prace zostaną sfotografowane  a zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.

5. Dodatkowych informacji udzielą organizatorki konkursu: Beata Kopacz i Agata Wierońska, tel. 508 432 909 lub (33) 852 11 41.

6. Komisję konkursową powołuje organizator, w skład której wchodzi Dyrektor oraz nauczycielki Przedszkola Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

7. Nagrody:

Rozstrzygniecie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 16 czerwca 2017 r.  w budynku Przedszkola Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola TE www.pte.tecieszyn.pl.

Zostaną przydzielone nagrody rzeczowe dla dzieci za pierwsze trzy miejsca, w każdej kategorii wiekowej. Nauczyciele, którzy potrzebują zaświadczenie poświadczające udział w konkursie proszeni są o dostarczenie organizatorowi zaadresowanej koperty zwrotnej ze znaczkiem.

Termin: 2017-06-09
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny