"POMOC DYDAKTYCZNA LOGICZNO- MATEMATYCZNA"

Konkurs dodał(a) Monika Meksuła

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego z całej Polski. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Niepubliczne "Sigma i Pi" w Świdniku.

2.  Cele Konkursu:

- rozwijanie inwencji twórczej nauczycieli;

- rozwijanie zainteresowań logiczno- matematycznych wśród nauczycieli.

3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pomocy dydaktycznej z zakresu edukacji matematycznej oraz logicznego myślenia, techniką dowolną, w dowolnym formacie (płaskiej lub przestrzennej).

4. Przy ocenie będą brane pod uwagę pomysłowość, sposób wykonania oraz przydatność do pracy z dziećmi.

5. Konkurs jest przeprowadzany w terminie do dnia 26.05.2017 r. Podana data jest ostatecznym terminem przyjmowania prac.

6. Prace przesłane po terminie nie będą oceniane.

7. Po zakończeniu konkursu prace przechodzą na własność organizatora i nie będą odsyłane.

8. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać pocztą wykonaną pracę w terminie do 26.05.2017 r. na adres Organizatora:

Przedszkole Niepubliczne "Sigma i Pi"

ul. Kosynierów 17

21-040 Świdnik

9. Z jednej placówki można przesłać maksymalnie 2 prace. Nauczyciel z placówki może przesłać 1 pracę.

10. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię i nazwisko autora, adres do korespondencji oraz adres e-mail.

11. O wyłonieniu zwycięzców Konkursu decyduje powołana w tym celu Komisja Konkursowa.

12. Komisja dokona wyboru trzech prac konkursowych. Autorzy prac nagrodzonych otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy podziękowania za udział w konkursie.

13. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 05.06.2017 r.

14. Informacja o wynikach Konkursu, wraz z prezentacją wygranych i wyróżnionych prac zostanie podana w dniu 08.06.2017 r.  na stronie internetowej przedszkola: www.sigmaipi.com

Termin: 2017-05-26
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Nauczyciele