Konkurs plastyczny pt. "Jan Paweł II - Przyjaciel Dzieci"

Konkurs dodał(a) Aneta Skierska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin międzyszkolnego konkursu Plastycznego

„Jan Paweł II – Przyjaciel Dzieci”

1. ORGANIZATORZY KONKURSU

Przedszkole Niepubliczne im. M. Laury Meozzi w Katowicach

- mgr Aneta Skierska

- mgr Agnieszka Osuch

2. TEMAT KONKURSU „Jan Paweł II – Przyjaciel dzieci”.

3. ADRESACI KONKURSU Konkurs adresowany jest do przedszkolaków z Katowic

4. KATEGORIE WIEKOWE

I. 3 – 4 latki

II. 5 – 6 latki

5. CELE KONKURSU

a. Kultywowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II;

b. Rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci inspirowanych życiem i działalnością Papieża Polaka;

c. Upowszechnianie wiedzy o życiu i pontyfikacie Jana Pawła II;

d. Promowanie młodych talentów.

6. WARUNKI KONKURSU

-  Praca konkursowa może być wykonana tylko indywidualnie;

- Technika wykonywania prac: dowolna – płaska;

- Format pracy: A3 lub A4;

Kryteria oceny prac:

- wartość artystyczna i ogólne wrażenie estetyczne,

- wkład pracy,

- samodzielność wykonania pracy,

- zgodność pracy z tematyką.

• We wszystkich kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla laureatów.

• Z tyłu pracy proszę wkleić metryczkę wykonaną komputerowo, podając dane autora pracy: imię, nazwisko, wiek, dokładną nazwę i adres przedszkola, nr tel., imię i nazwisko opiekuna oraz adres e-mail przedszkola.

• Prace nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora.

• Termin składania prac konkursowych: do 5.05.2017 r.

• Prace należy składać w biurze przedszkola w godz. 7.30 - 15.00 lub przysyłać na adres przedszkola:

Przedszkole Niepubliczne im. M. Laury Meozzi

ul. Kilińskiego 15

40-061 Katowice

• Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 19.05.2017 r. na portalu społecznościowym Facebook Katolickiej Fundacji Dzieciom, a opiekunowie laureatów zostaną poinformowani o wynikach drogą mailową.

• Zwycięzcy konkursu w każdej kategorii oraz opiekunowie zostaną zaproszeni do udziału w uroczystym wręczeniu nagród rzeczowych i dyplomów. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, które zostaną wysłane drogą mailową. Osoby chcące otrzymać papierową wersję dyplomu za udział w konkursie, proszone są o dołączenie do pracy zaadresowanej koperty (A4) ze znaczkiem pocztowym.

• Ze wszystkich prac konkursowych zostanie przygotowana wystawa przy Przedszkolu Niepublicznym im. M. Laury Meozzi.

• Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie (załącznik).

• Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu, proszeni są o dołączenie zaadresowanej koperty oraz znaczka pocztowego. Kontakt : adres e-mail: aneta.skierska@gmail.com.

Termin: 2017-05-05
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny