"Wiosna, lato, jesień, czy zima - od zabawy nic mnie nie powstrzyma"

Konkurs dodał(a) Sylwia Wysocka-Rojek

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Ogólnopolski konkurs plastyczny

Wiosna, lato, jesień, czy zima – od zabawy nic mnie nie powstrzyma”
- ilustracja do wybranej dyscypliny sportowej lub zabawy na powietrzu

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 6 w Tychach.

2. Konkurs rozpoczyna się 3.04.2017 r. i trwać będzie do 28.04.2017 .

3. Temat prac konkursowych brzmi: Wiosna, lato, jesień, czy zima – od zabawy nic mnie nie powstrzyma”.

4. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Praca konkursowa musi być pracą plastyczną wykonaną w formacie A-4 lub A-3, techniką dowolną.

2. Prace przekazane na konkurs powinny być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko pod kierunkiem nauczyciela lub rodzica.

3. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.

4. Każda placówka może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie 2 prace. Na konkurs nie można przesyłać prac zbiorowych.

5. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.

6. Każda praca powinna zostać zaopatrzona w metryczkę zawierającą: adres placówki wraz
z numerem telefonu i adresem mailowym, imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna plastycznego, pod kierunkiem którego została wykonana praca.

7. Prace należy dostarczyć do 28.04.2017 r. na adres:

ul. Konecznego 1

43-100 Tychy

z dopiskiem:

konkurs plastyczny „Wiosna, lato, jesień, czy zima – od zabawy nic mnie nie powstrzyma

8. Koordynatorzy konkursu: mgr Sylwia Wysocka-Rojek, mgr Ewa Szweda, mgr Elżbieta Skoczylas

9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie prac konkursowych oraz ich publikacje, a także na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora konkurs (załącznik nr 1)

Wyniki konkursu i nagrody:

1. Wykwalifikowana komisja (plastycy) powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów konkursu.

2. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy.

3. Ogłoszenie wyników nastąpi do 14.05.2017r. na stronie internetowej organizatora: www.przedszkolenr6.tychy.pl

4. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury konkursu; laureaci (I, II, III miejsce) oraz prace wyróżnione - otrzymają nagrody i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.

1. Prace niespełniające wymogów regulaminowych, nie będę brały udziału w konkursie.

2. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim.

1. Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

Uwagi:

1. Przekazując prace na konkurs należy dołączyć zgodę rodziców (prawnych opiekunów) na udział dziecka w konkursie (załącznik nr 1)

2. Biorąc udział w konkursie, każdy uczestnik akceptuje jego regulamin.

3. Prace zgłoszone do konkursu pozostają do dyspozycji Przedszkola nr 6 w Tychach.

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH)
NA UDZIAŁ DZIECKAW KONKURSIE PLASTYCZNYM

Wiosna, lato, jesień, czy zima – od zabawy nic mnie nie powstrzyma”

1. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ................................................... (imię i nazwisko) w konkursie plastycznym „Wiosna, lato, jesień czy zima – od zabawy nic mnie nie powstrzyma" organizowanym przez Przedszkole nr 6 w Tychach.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, nazwy placówki oraz miejscowości zamieszkania) w celach wynikających z organizacji konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)..

1. Ponadto wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej, w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronie internetowej organizatora konkursu oraz w innych formach utrwaleń.

................................................... ……………………………

Miejscowość i data Podpisy rodziców (opiekunów prawnych) uczestnika konkursu