KONKURS OGÓLNOPOLSKI "Najpiękniejsza Ozdoba WIELKANOCNA"

Konkurs dodał(a) Anna Ptak

NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Bardzo dziękujemy za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA” organizowanym przez Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców:

Alicja Wieczorek - 6 lat

Miejskie Przedszkole nr 90 w Katowicach

Ul. Chrobrego 39

Nauczyciel: Dorota Rosa

Wojciech Turek – 5 lat

Publiczne Przedszkole w Uściu Gorlickim

38-315 Uście Gorlickie 267

Opiekun: Justyna Kozłowska

Klaudia Zawisza, 7 lat

ZSP Nr 7

Ul. Roosevelta 2

96-300 Żyrardów

Opiekun: Izabela Koźbiał

Wszystkim uczestnikom  i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody dla zwycięzców  zostaną wysłane w ciągu 14 dni pocztą.

Gratulujemy!

Termin: 2017-04-05