Wielkanocna pisanka

Konkurs dodał(a) Agnieszka Stelmach

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego Wielkanocna pisanka.

6 kwietnia 2017 roku w  Przedszkolu nr 6 w Lublinie rozstrzygnięto konkurs plastyczny Wielkanocna pisanka. Zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach wiekowych biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy.

Dzieci 3, 4 - letnie:
I miejsce: Alicja Pałdyna z Przedszkola "Akademia Smyka" z Siennicy. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Martyny Wąsowskiej

II miejsce: Patrycja Popis z Przedszkola nr 35 w Lublinie. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Sylwii Robak

III miejsce: Wiktoria Wójcik - Wadowska z Przedszkola nr 37 w Lublinie. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Agnieszki Wolińskiej

Dzieci 5, 6 - letnie:
I miejsce: Izabela Weśniuk z Przedszkola nr 85 w Lublinie. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Doroty Stróżak

II miejsce: Wiktoria Gliszczyńska z Zespołu Szkół w Gowidlinie. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Marii Wolskiej - Rychert

III miejsce: Julia Trusik z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Markach. Praca wykonana pod kierunkiem Pani Joanny

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody dla zwycięzców i podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają podziękowania za udział w konkursie drogą mailową lub pocztową.

Termin: 2017-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski