OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

POLSKIE TRADYCJE LUDOWE

I MIEJSCE - Zuzanna Komor   -  Niepubliczne Przedszkole "Do-Re-Mi" Dębe Wielkie

opiekun: Aleksandra Zych

II MIEJSCE - Julia Puch -  Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich -  Wieliczka

opiekun: Paulina Kwiecińska

III MIEJSCE - Sebastian Perz - Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich  - Wieliczka

opiekun: Paulina Kwiecińska

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Herman - Przedszkole Publiczne nr 5 im. Juliana Tuwima  - Łask

opiekun: Renata Stasiak

WYRÓŻNIENIE - Antonina Mazur  - Niepubliczne Przedszkole "Do-Re-Mi"  Dębe Wielkie

opiekun: Aleksandra Zych

Termin: 2017-03-24