VI Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej - SINGING PRESCHOOLERS

Konkurs dodał(a) Barbara Rusek - Bargieła

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Niepubliczne Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu wraz z Centrum Helen Doron w Sosnowcu zapraszają na:

VI Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej - SINGING PRESCHOOLERS

Temat: English is Fun!

Cele konkursu:

• prezentacja umiejętności wokalnych i językowych dzieci,
  • motywowanie dzieci do nauki języka obcego poprzez zabawę,
  • przezwyciężanie stresu i tremy związanej z publicznymi wystąpieniami- nauka zachowania się na scenie,
  • wspaniała zabawa przy wspólnym  muzykowaniu.

Czas i miejsce:

Przegląd Piosenki Angielskiej odbędzie się dnia  06.04.2017 r. o godz. 10:00 w  siedzibie przedszkola Akademia Kolorowych Podróży

Regulamin konkursu:

• przegląd piosenki angielskiej przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 - 6 lat.

• przewidziany jest podział uczestników na dwie grupy: soliści i zespoły (do 3 osób).

• uczestnicy przygotowują jeden utwór w języku angielskim o dowolnej tematyce, trwający nie dłużej niż 5 min.

• podkładem muzycznym powinien być podkład instrumentalny na płycie CD lub na pamięci USB.

• zgłoszenia (telefonicznie, mail’owo bądź osobiście w siedzibie przedszkola AKP), wraz z tytułem wykonywanego utworu oraz liczbą uczestników, będą  przyjmowane do dn. 31.03.2017 r.

41 – 200 Sosnowiec

tel. 664 780 000

e-mail: basia.rusek@interia.pl

• w przeglądzie przewidziany jest udział przedstawicieli dziesięciu przedszkoli- decyduje kolejność zgłoszeń.

• każdy uczestnik przeglądu otrzyma upominek oraz dyplom uczestnictwa.

• szczegółowych informacji o VI Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Singing Preschoolers” udzielają organizatorki: Agnieszka Czapla i Barbara Rusek-Bargieła.

Organizator:

41 – 200 Sosnowiec