"Jestem Przyjacielem Przyrody"

Konkurs dodał(a) ANNA GONERSKA

Wyniki  Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego

„Jestem Przyjacielem Przyrody”

Kolejny już raz Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Przygłowie był organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Tym razem tematem przewodnim była przyroda. Konkurs „Jestem przyjacielem przyrody”  wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów i przedszkolaków z całej Polski.  Prace nadeszły z 70 placówek, łącznie 147 prac. Ich różnorodność, pomysłowość, kreatywność zaskoczyła jury konkursowe. Dotarły do nas prace przestrzenne, płaskie, wykonane na płótnie, z ceramiki, zrobione różnymi technikami.  Dlatego też wybór był bardzo trudny. Prace konkursowe były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych dzieci  5-6 letnie oraz 7-10 letnie. Z pośród wszystkich nadesłanych prac organizatorzy postanowili wyróżnić 2 prace nagrodami szczególnymi. Prace te wyróżniały się przede wszystkim oryginalnością i ciekawym podejściem do tematu.

Nagrodę GRAND PRIX przyznano:

CYPRAN RODZIK

8 LAT

MIĘDZYSZKOLNA PRACOWNIA CERAMICZNA

W GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH

Nagrodę Specjalną przyznano:

MARIA CHĘCIEK

DĘBICA

Nagrody w kategorii 5-6 lat:

MIEJSCE   I

MAJA MROZIŃSKA

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1

PIOTRKÓW TRYB.

Nagrody w kategorii 7-10 lat:

MIEJSCE  I

8 LAT

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO

LUBLIN

Część prac została zaprezentowana na wystawie konkursowej, która znajduje się w holu naszej szkoły. Prace będą cyklicznie zmieniane, a niektóre z nich ozdobią ściany naszej szkoły i zawisną w niej, umieszczone w foto ramach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy. Nagrody i dyplomy prześlemy pocztą. Podziękowania  i  dyplomy za udział w konkursie będzie można już wkrótce pobrać z naszej strony internetowej.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez:  Hurtownię artykułów papierniczych, biurowych i chemii gospodarczej „DANWOY grupa Netuno” oraz Sklep z artykułami biurowymi i papierniczymi „K i M”.

Szkolny koordynator konkursu:

Anna Gonerska