KONKURS DLA NAUCZYCIELI: "CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIE"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Miałkowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

"CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIE"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI

NA BAJKĘ ZWIĄZANĄ Z BEZPIECZEŃSTWEM DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Cele konkursu:

• Propagowanie bezpieczneństwa wśród dzieci;
  • rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych nauczycieli;
  • umożliwienie reprezentacji własnej twórczości.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi "TĘCZOWY DOMEK" we Wrocławiu.

2. Konkurs adresowany jest do nauczycieli.

3. Prace konkursowe prosimy przesyłać na jeden z adresów mailowych organizatorów: gorskaanna@gazeta.pl  lub olena.k1@wp.pl lub agatazielinska@tlen.pl Każdą pracę prosimy zaopatrzyć w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, tytuł bajki, adres e-mail nauczyciela, adres z numerem telefonu oraz e-mailem placówki.

4. Z każdej placówki można przesłać dowolną ilość prac.

5. Prace będą oceniane pod względem oryginalności, pomysłowości w interpretacji tematu.

6. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na nieodpłatne wykorzystanie prac przez organizatora konkursu.

7. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne ze szczegółowym zapoznaniem się z Regulaminem Konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.

8. Prace konkursowe znajdą się w zbiorze bajek terapeutycznych wzbogacających warsztat pracy nauczycieli oraz zostaną wysłane drogą mailową wszystkim uczestnikom konkursu. Wyróżnione bajki będą również opublikowane na stronie internetowej Przedszkola nr 35 "Tęczowy Domek" we Wrocławiu (www.przedszkole35.wroclaw.pl).

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, zgodnie z art.81 Ustawy z dnia 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 z późn. zmianami).

Dodatkowe infromacje:

1. Nadesłane prace będą oceniane przez organizatora konkursu.

2. Laureaci otrzymają dyplomy i podziękowania.

3. Wyniki konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl.

4. Prace konkursowe należy przesyłać do 30 marca 2017 roku na adres:

Przedszkole nr 35 “Tęczowy Domek”

ul. Pułaskiego 20a

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 kwietnia 2017 roku.

6. Organizatorzy konkursu: Anna Górska, Olena Kiercz, Agata Zielińska.

Termin: 2017-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski