Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Wielkanocna"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Nowicka

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

- pobudzanie aktywności i kreatywności twórczej,

- promowanie polskich tradycji świątecznych.

Warunki uczestnictwa:

1. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Każde przedszkole może wysłać 5 prac.

3. Technika: dowolna (bez użycia materiałów sypkich), format A5.

4. Każda praca powinna być opisana literami drukowanymi wg. wzoru:

- imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola (telefon),

- imię nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego kartka została wykonana (nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie, proszeni są o wysłanie  wraz z nadesłaną pracą, zaadresowanej adresem zwrotnym koperty z naklejonym na niej znaczkiem pocztowym).

5. Nadesłane prace przechodzą na własność przedszkola i wezmą udział w kiermaszu wielkanocnym na rzecz hospicjum.

6. Praca plastyczna powinna odzwierciedlać cele konkursu, pomysłowość, estetykę wykonania.

7. Kartki wielkanocne  należy przesłać lub dostarczyć  do dnia 27.03.2017 r. na adres:

Prywatne Przedszkole Alfik

ul. Dziewulskiego 31

z dopiskiem Katarzyna Nowicka - konkurs

Liczy się data stempla pocztowego.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadesłanych prac drogą pocztową.

9. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dn. 10.04.2017 roku.

10. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie organizatora  przedszkole@alfik.com.pl zakładka /świat przedszkolaka/konkursy.

11. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z   dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83).

12. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

Termin: 2017-03-27
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski