Foto na wesoło - aktywnie zimą spędzam czas z rodziną

Konkurs dodał(a) Magdalena Zastawny

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

KONKURS FOTOGRAFICZNY

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.     Organizatorem konkursu jest NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „BAJKOWO I SPORTOWO” MAŁEGO SPORTOWCA, SOSNOWIEC UL. KUKUŁEK 57.

2.     Czas trwania konkursu: od 17 stycznia 2017 r. do 28 lutego 2017 r.

ZASADY KONKURSU

1.     W konkursie wezmą udział zdjęcia nadesłane najpóźniej do 28 lutego 2017 r.

2.     Wysyłamy jedno zdjęcie w formacie 10x15 w ramce własnoręcznie wykonanej.

3.     Konkurs ma charakter otwarty. Uczestniczyć w nim mogą dzieci z placówek prywatnych i publicznych.

4.     TEMAT KONKURSU: „FOTO NA WESOŁO – aktywnie zimą spędzam czas z rodziną”

CELE KONKURSU:

• promowanie zdrowego trybu życia,

• pogłębianie więzi rodzinnych,

• propagowanie sztuki fotografowania,

• rozwijanie sprawności manualnej i kreatywności.

REGULAMIN

1.      Uczestnik konkursu może przygotować tylko 1 zdjęcie formatu 10x15; fotografia musi być przekazane w ramce własnoręcznie wykonanej.

2.      Zdjęcia konkursowe doręczyć można osobiście bądź nadesłać na adres przedszkola:

PRZEDSZKOLE „MAŁEGO SPORTOWCA” BAJKOWO I SPORTOWO

UL. KUKUŁEK 57

41 - 200 SOSNOWIEC

Każda praca powinna na odwrocie zawierać metryczkę (imię i nazwisko dziecka, pełny adres przedszkola oraz nr telefefonu, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem praca została wykonana).

3.      Technika pracy dowolna.

4.      Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 03.03.2017 r. Każdy uczestnik otrzyma dyplom, a nauczyciel podziękowania także proszę pamiętać, aby każda praca była podpisana. Za pierwsze 3 miejsca będą nagrody rzeczowe.

5.      Nadesłane prace nie będą zwracane, zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystania w celu promocji konkursu.

6.      Pracę należy przesyłać do 28 lutego 2017 r.

7.      Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.

8.      Dodatkowe informacje można uzyskać w naszym przedszkolu.

Organizator konkursu: mgr Kwaśniak Katarzyna

Termin: 2017-02-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele