Przedszkole Miejskie nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie

Konkurs dodał(a) Małgorzata Gołębska-Miłosek

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem:
„Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka”

pod honorowym patronatem Krystyny Brzechwy i Prezydenta Miasta Będzina
zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie

W dniu 9 marca 2017 roku w Przedszkolu Miejskim nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie odbyły się obrady komisji oceniającej nadesłane prace konkursowe.

Na konkurs wpłynęło 50 prac z całej Polski. Do oceny dopuszczono 44 prace zgodne z regulaminem konkursu.

Skład komisji oceniającej:

1. Elżbieta Lisowska – inspektor Wydziału Oświaty w Będzinie
  2. Jolanta Markowska – kierownik pracowni plastycznej Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie
  3. Urszula Lewandowska-Zalewska – art. plast. Prezes Związku Artystów Plastyków odział śląski
  4. Magdalena Majcher – Przewodnicząca Rady Rodziców
  5. Małgorzata Gołębska-Miłosek – nauczyciel przedszkola

Komisja przyznała następujące Nagrody i Wyróżnienia:

I MIEJSCE

Milena Długołęcka z Przedszkola Miejskiego nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie za pracę „Żuk”

I MIEJSCE

Zofia Gołębiewska z Przedszkola nr 140 „Pod Platanem” we Wrocławiu za pracę „Na wyspach Bergamutach”

I MIEJSCE

Martyna Gargol z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Chełmie za pracę  „Fruwająca krowa”

II MIEJSCE

Oliwia Pluszyńska z Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego w Będzinie
za pracę „Sowa”

II MIEJSCE

Oliwia Jaroszek z Katolickiego Przedszkola Św. Antoniego w Węgrowie za pracę „Pomidor”

II MIEJSCE

Natalia Rudnicka z Przedszkola nr 36 w Dąbrowie Górniczej za pracę „Na wyspach Bergamutach”

III MIEJSCE

Kamila Borecka z Przedszkola Miejskiego nr 9 im. Wandy Chotomskiej w Będzinie za pracę „Żuk”

III MIEJSCE

Marika Barczuk z Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej za pracę „Entliczek-pentliczek”

III MIEJSCE

Barbara Banaszek z Przedszkola Integracyjnego nr 137 im. Janusza Korczaka w Warszawie
za pracę „Stonoga”

WYRÓŻNIENIA

Maja Janczak z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Będzinie za pracę „Kaczka Dziwaczka”

Zuzanna Wawrzyńczak z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Będzinie za pracę „Ślimak”

Krzysztof Jaguś z Publicznego  Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku za pracę „Potargany Jerzy”

Justyna Engler z Przedszkola Sióstr Elżbietanek w Gdańsku za pracę „Na wyspach Bergamutach”

Julia Olszewska z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Czeladzi za pracę „Kaczka Dziwaczka”

Julia Górczyńska z Przedszkola Publicznego nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia w Czeladzi
za pracę „Na straganie”

Klemens Kluczewski z Samorządowego Przedszkola nr 97 im. Jana Brzechwy w Krakowie
za pracę „Entliczek-pentliczek”

Laura Bienias z Przedszkola Publicznego nr 3 im. Jana Brzechwy w Opolu za pracę „Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka”

Ala Kęsy z Miejskiego Przedszkola nr 14 w Płocku za pracę „Kaczka Dziwaczka”

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 30 marca 2017 roku  o godzinie 10:00 w siedzibie Przedszkola Miejskiego nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie  ul. Rutkowskiego 3a, tel. 32 267 80 89.

Wszystkim uczestnikom, dzieciom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. Nagrodzenie uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania i nagrody pocztą. Nadesłane prace zostaną wyeksponowane na wystawie prac podczas uroczystego podsumowania konkursu.

Termin: 2017-02-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski