"Przedszkolaki to mądre dzieciaki, własne książki przedstawiają"

Konkurs dodał(a) Renata Jurczyk

RAPORT

Z przebiegu ogólnopolskiego konkursu plastycznego„Przedszkolaki to mądre dzieciaki, dużo czytają i własne książki przedstawiają” zorganizowanego przez Przedszkole nr 15 w Rybniku w roku szkolnym 2016/ 2017

Na początku lutego 2017r. na stronie internetowej http://www.przedszkole15rybnik.blizej.info/ oraz  http://blizejprzedszkola.pl/ogłoszony został ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Przedszkolaki to mądre dzieciaki, dużo czytają i własne książki przedstawiają” Celem konkursu było stworzenie sytuacji inspirujących dzieci do twórczej ekspresji plastycznej, literackiej oraz aktywizowanie środowiska przedszkolnego w całej Polsce. Na konkurs napłynęło 34 prace z 18 przedszkoli z całego Polski.  W konkursie wzięły udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latki oraz 5,6-latki, jak również stworzono kategorię zatytułowaną: książeczki interaktywne. Nagrody za najciekawsze i najładniejsze prace zostały wyłonione na podstawie głosów składanych przez Komisję Konkursową, w której skład wchodzili:

• Dyrektor przedszkole nr 15 – Renata Jurczyk;

WYRÓŻNIENIE     Weronika Pilgun, Eliza Adam – P 18 Otwock

KSIĄŻKI INTERAKTYWNE

Nagroda dla:

Kółka literackiego „Piórko” z Przedszkola Samorządowego nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

Termin: 2017-04-03
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski