Zimą zawsze jest wesoło - integracja w obiektywie

Konkurs dodał(a) Dorota Piekarczuk

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

ul. Wąska 7

22-400 Zamość

zaprasza wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym:

"Zimą zawsze jest wesoło – integracja w obiektywie"

1. Przedmiotem konkursu jest fotografia przedstawiająca aktywność dzieci w grupach integracyjnych.

2. Celem konkursu jest pokazanie współdziałania dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z grupą rówieśniczą, zwrócenie uwagi na warunki rozwoju dzieci z deficytami rozwojowymi w integracyjnej grupie, jak również sposoby łamania barier integracji w placówce.

3. Konkurs jest skierowany do opiekunów, pedagogów, nauczycieli pracujących w placówkach integracyjnych, jak i ich wychowanków.

4. Na konkurs można nadesłać maksymalnie 2 zdjęcia autorstwa jednej osoby. Prace nadsyłane na konkurs nie mogą być wcześniej publikowane w mediach czy w internecie, ani nie mogą być laureatami żadnych innych konkursów.

5. Zdjęcia mogą być wykonane w technice kolorowej lub monochromatycznej.

6. Fotografie należy nadsyłać w dowolnym formacie.

7. Na odwrocie każdego zdjęcia powinna znajdować się metryczka: tytuł, imię i nazwisko dzieci przedstawionych na zdjęciu oraz wiek, opiekuna/nauczyciela/pedagoga imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail placówki, oświadczenie (załącznik nr 1).

8. Prace należy nadsyłać na adres przedszkola:

Przedszkola Miejskiego nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

ul. Wąska 7

tel. 84 6274420 e-mail: pm13@idsl.pl

9. Termin nadsyłania prac upływa w dniu 24 lutego 2017 r. Decyduje data stempla pocztowego.

10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 28 lutego 2017 w Przedszkolu Miejskim nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola: http://www.clickweb1686747.home.pl/ Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w przedszkolu.

11. Nagrody: Zostaną przyznane trzy nagrody główne (I, II, III miejsce). Każdy uczestnik konkursu (dziecko udzielające swojego wizerunku na poczet niniejszego konkursu) drobny upominek za udział. Dyplomy i upominki dla zwycięzców oraz podziękowania dla opiekunów nagrodzonych dzieci zostaną przesłane pocztą.

12. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty A-4 wraz ze znaczkiem pocztowym. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.

Koordynatorzy konkursu:

Piekarczuk Dorota – dorota.piekarczuk@tlen.pl

Ćwik Jolanta

Renata Łuszczyńska

W temacie e-maila prosimy wpisać: "Konkurs fotograficzny"

Załącznik 1.

OŚWIADCZENIE RODZICA/ OPIEKUNA PRAWNEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imię i nazwisko) …………........................................................... do celów organizacyjnych konkursu „.........................................................................................................................................” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr101,poz.926 z późn. zm.) oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie pracy dziecka w celach określonych w regulaminie konkursu.

Czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego ...............................................

Termin: 2017-02-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski