"Moja rodzina"

Konkurs dodał(a) Ewa Góźdź

12 maja  2017r. został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny pt.: "Moja rodzina" organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej. Nadesłano 169 prac plastycznych,za które serdecznie dziękujęmy. Powołana komisja w składzie:

Pan Paweł Brodzisz - artysta, malarz  Centrum Kultury w  Łęcznej

Pani Olga Bańka - plastyk, rodzic dziecka

Pani Monika Pastuszak - pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej,

przyznała nagrody biorąc pod uwagę samodzielność wykonananej  pracy, wrażenia artystyczne i estetykę.

Dzieci młodsze:

I miejsce - Maja Wójcik - lat 4- Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach

II mijsce - Agnieszka Sygnowska - lat 4- Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach

III miejsce- Gabriela Marciniak - lat 4 - Miejskie Przedszkole nr 18 w Puławach

Dzieci starsze:

I miejsce- Izabela Mańko - lat 6 - Zespól Szkół w Białce - Oddział Przedszkolny

II miejsce - Emila Majorek - lat 6 - Zespól Szkolno- Przedszkolny w Libuszy

III miejsce - Patryk Pastuszak - lat 5 - Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców oraz podziękowania dla nauczycieli prześlemy pocztą. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Organizatorzy

Termin: 2017-04-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski