"BAJKI Z PRZEDSZKOLNEJ PÓŁECZKI CZYLI ILUSTRACJA Z ULUBIONEJ BAJECZKI"

Konkurs dodał(a) JOLA SIWAK

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "BAJKI Z PRZEDSZKOLNEJ PÓŁECZKI CZYLI ILUSTRACJA Z ULUBIONEJ BAJECZKI" organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu. Honorowy patronat nad ogólnopolskim konkursem objęła Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa A. i Andrzeja S. Zauskich w Radomiu oraz Wydawnictwo PWN. Na konkursu nadesłano 75 prac z całej Polski. Byliśmy mile zaskoczeni wysokim poziomem wykonania przesłanych prac. Przedszkolaki wykazały się dużą wyobraźnią oraz talentem plastycznym.

Członkowie jury w składzie:

Przewodniczący – Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi Maria Staniszewska

Członkowie:

• aktorka Teatru Powszechnego w Radomiu, Izabela Brejtkop
  • wicedyrektor Przedszkola Publicznego Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, Małgorzata Pilarska
  • przedstawiciel wydawnictwa szkolnego PWN, Artur Bartel
  • nauczycielka prowadzący zajęcia z arteterapii  Rdułtowska - Kobza Katarzyna

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria wiekowa 3-latki:

• I miejsce, Wiktoria,  Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Fantazja" Gdynia
  • II miejsce, Antonina Włodarska Przedszkole nr 6 Bydgoszcz

Kategoria wiekowa 4- latki:

• I miejsce Katarzyna Olak, Przedszkole przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Dłutów
  • II miejsce Marcelina Majda, Przedszkole nr 16 Żory
  • III miejsce, Piotr Grzmiel, Przedszkole Publiczne nr 8 Radom

Wyróżnienie: Zofia Bartosz, Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3 Gliwice

Kategoria wiekowa 5- latki:

• I miejsce Hanna Ruszkowska, Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi Oddziały zamiejscowe w Białym Kościele
  • II miejsce Zofia Palarska, Przedszkole Niepubliczne im.bł.ks Bronisława Markiewicza Poronin
  • III miejsce Martyna Charchut, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

Wyróżnienie: Pola i Mila Kaczmarek Przedszkole Publiczne nr 4 Radom

Kategoria wiekowa 6- latki:

• I miejsce, Maja Włosek, Przedszkole Miejskie nr 8 Chełm
  • II miejsce, Aleksander Wasiluk, Publiczne Przedszkole nr 1 Kobyłka
  • III miejsce, Gabrysia Pajaczkowska, Przedszkole Samorządowe Zakrzew

Wyróżnienie: Luiza Dziubo - Litwińczuk Przedszkole Miejskie nr 1 Zamość

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich przedszkolaków biorących udział w naszym konkursie, a także dla nauczycieli i dyrektorów placówek.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom, dyplomy oraz nagrody prześlemy pocztą.

Termin: 2017-02-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski