"Twórcze i puchowe ferie zimowe"

Konkurs dodał(a) Joanna Kozłowska

Gorzów Wlkp. 10.03.2017

Protokół z podsumowania ogólnopolskiego konkursu literackiego „Twórcze i puchowe ferie zimowe”

Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 4 "Mali Odkrywcy" w Gorzowie Wlkp. Na konkurs wpłynęło 26 prac z całej Polski. Dwie z nadesłanych prac nie były związane z tematem konkursu.

Komisja w składzie:

1. Dorota Wawrzyn – polonistka, nauczycielka Gimnazjum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Bożena Skoczna  – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4.
3. Joanna Kozłowska – nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 4.

4. Małgorzata Skurska – nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 4.

5. Anna Piekarz-Bruździńska - przedstawicielka Rady Rodziców PM nr 4.

Laureaci w grupie wiekowej 6-l:

I miejsce – Barbara Nieciejewska, Samorządowe Przedszkole w Lubniewicach (opiekun: Katarzyna Nieciejewska)

II miejsce – Marcelina Kawa, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie Odrzańskim (opiekun: Anna Kawa)

III miejsce – Gabriela Szydłowska, PM nr 19 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Sylwia Czernacka-Szydłowska)

Laureaci w grupie wiekowej 5-l:

I miejsce Amanda Cyra, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie Odrzańskim (opiekun: Anna Cyra)

II miejsce – ex aequo: Gabriela Ziołek i Maja Ziołek, PM nr 4 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Anna Ziołek)

III miejsce – Edyta Walerczyk, Przedszkole Miejskie nr 19 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Monika Pawłowska)

Laureaci w grupie wiekowej 4-l:

I miejsce – Sebastian Żukowski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie Odrzańskim (opiekun: Katarzyna Żukowska)

II miejsce – Emilia Snopek, Przedszkole Miejskie nr 29 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Magdalena Mielczaek-Snopek)

III miejsce – Alicja Ranos, Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Joanna Galant)

Laureaci w grupie wiekowej 3-l:

I miejsce – Antoni Kubicki, Przedszkole Miejskie nr 4 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Aleksandra Kubicka)

II miejsce – Wojciech Zgierski, Samorządowe Przedszkole oddział w Gliśnie (opiekun: Urszula Zgierska)

III miejsce – Jakub Grzyb, Przedszkole Miejskie nr 4 w Gorzowie Wlkp. (n-l: A Cinka, A . Kukawska)

Wyróżnienia:

- Igor Sanocki, Samorządowe Przedszkole oddział w Gliśnie (opiekun: Beata Sanocka),

- Weronika Przepióra, Samorządowe Przedszkole w Lubniewicach (opiekun: Aneta Gerwatowska),

- Julia Pelczarska, Samorządowe Przedszkole w Lubniewicach (opiekun: Adrianna Pelczarska),

- Specjalne wyróżnienie: Alicja Zaborska, Samorządowe Przedszkole w Lubniewicach (opiekun: Joanna Zaborska),

- Zuzanna Lewek, Przedszkole w Lubiszynie (opiekun: Marzena Lewek),

- Helena Pękacz, Przedszkole Miejskie nr 4 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Justyna Pękacz),

- Nadia Adamowicz, Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Maja Adamowicz),

- Amelia Marciniak, Przedszkole Miejskie nr 27 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Aneta Marciniak),

- Bogusz Kowalski, Przedszkole Miejskie nr 27 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Anna Kowalska),

- Agata Turzańska, Przedszkole Miejskie nr 29 w Gorzowie Wlkp. (opiekun: Jolanta Rempała).

Uwagi jury:

Przy ocenie prac zgłoszonych na konkurs Komisja brała pod uwagę: ogólne wrażenie artystyczne, kultura słowa, oryginalność prezentowanego utworu, wyobraźnię.

Nagrody i wyróżnienia zostaną przesłane Pocztą Polską, podziękowanie pocztą e-mail do dnia 31 marca 2017 r.  Za błędnie podane e-maile nie odpowiadamy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i opiekunom.  Dziękujemy za udział w konkursie.

Termin: 2016-12-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski