KONKURS INTERNETOWY DLA RODZICÓW

Konkurs dodał(a) Marketing Przedszkole

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Żłobek i Przedszkole Niepubliczne Edu-Bajkolandia w Lesznowoli zaprasza do udziału w

konkursie internetowym na temat życzeń świątecznych wypowiadanych rodzicom przez dzieci.

Konkurs trwa od 12 do 31 grudnia 2016 roku.

Najciekawsze życzenia nagrodzimy PUFAMI dla dzieci marki Sponge Design. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

CO DZIECI ŻYCZĄ RODZICOM?

Odpowiedź należy zamieścić  jako komentarz na stronie:

Serdecznie zapraszamy do udziału!

„Życzenia Świąteczne wypowiadane przez dzieci dla Rodziców”

1. Organizatorem konkursu jest Edu-Invest Sp. z o.o., właściciel Przedszkola Niepublicznego Edu-Bajkolandia, ul. Sportowa 3, 05-506 Lesznowola, dalej zwanym „Organizatorem”.

2. Sponsorem 3 nagród głównych Konkursu jest firma BADUM, właściciel marki Sponge Design ul. Spacerowa 60, 33-140 Lisia Góra, dalej zwanym „Sponsorem”.

3. Konkurs rozpoczyna się 12.12.2016 r. i trwać będzie do 31.12.2016 r.

4. Udział w konkursie mogą brać osoby powyżej 18 roku życia.

5. Konkurs polega na wpisaniu w postaci komentarza ciekawych życzeń świątecznych wypowiadanych przez dzieci  na stronie organizatora www.przedszkole-edubajkolandia.pl w zakładce „O nas/Konkursy” lub na stronie Facebook www.facebook.com/edubajkolandia jako komentarz pod konkursem, w terminie zgodnym z warunkami konkursu.

Warunki uczestnictwa w konkursie.

1. Życzenia należy wpisać najpóźniej do godz. 24:00 31.12.2016 roku.

2. Każdy uczestnik konkursu wpisujący życzenia jako komentarz na stronę przedszkola winien pozostawić do siebie kontakt e-mailowy (kontakt e-mailowy nie będzie widoczny na stronie, jedynie dla organizatora). Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu. Życzenia pozostawione bez kontaktu z konkursowiczem nie będą zakwalifikowane do konkursu.

3. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursowych organizowanych przez organizatora i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

4. Naruszenie przez uczestnika konkursu któregokolwiek z warunków konkursu oznaczać będzie nie zakwalifikowanie pracy do konkursu lub utratę prawa do nagrody.

Wyniki konkursu i nagrody

1. Jury powołane przez organizatora, wyłoni 3 laureatów konkursu. Kryteria oceny: zgodność z tematyką, oryginalność.

2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez ogłoszenie zawierające imiona i nazwiska zwycięzców zarówno w placówce organizatora, stronie internetowej organizatora www.przedszkole-edubajkolandia.pl i sponsora www.badumshop.com i www.spongedesign.pl oraz na stronie facebook organizatora  https://www.facebook.com/edubajkolandia i sponsora www.facebook.com/spongedesign w terminie do 7 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu. Nagrody zostaną przekazane osobiście laureatom w placówce organizatora, o którym terminie i czasie laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną poprzez e-mail bądź facebook. Laureaci konkursu zgadzają się na publikowanie zwycięskich komentarzy.

3. Nagrody główne w konkursie to PUFY marki Sponge Design. Informacje szczegółowe o produkcie: http://badumshop.com/pl/pufa-dla-dziecka/63-pufa-okragla.html Sponsor nagrody głównej ustala kolor oraz wzór lamówki przekazywanej pufy.

4. Jury ma prawo do wytypowania dodatkowych nagród, jak i również prawo do nieprzyznania nagród.

5. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.

6. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe, ani na ich równowartość pieniężną.

Postanowienia końcowe:

1. Przekazując komentarz „życzeń wypowiadanych przez dzieci” na konkurs, uczestnik zgadza się na publikowanie ich w siedzibie organizatora na stronie internetowej organizatora i sponsora oraz na stronie facebook organizatora i sponsora.

2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

3. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie internetowej organizatora.

4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook. Nie jest również z nim związany.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do:

a) zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.

b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,

c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości przekazanych prac,

d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

Termin: 2016-12-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski