"Ozdoba Świąteczna"

Konkurs dodał(a) Ewelina Trocha

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym 3 - 6 lat.

2. Technika i format pracy przestrzenna.

3. Kryteria oceny prac: samodzielność, oryginalność, staranność wykonania, walory artystyczne, nawiązanie do tradycji świątecznej, wkład pracy, zastosowane materiały.

4. Do każdej pracy należy dołączyć informację zawierająca:

- imię, nazwisko,

-wiek autora,

- nazwę placówki,

-imię i nazwisko opiekuna artystycznego,

.

5. Termin nadsyłania prac: 24.12.2016 r.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.12.2016 r. – lista laureatów, termin wręczenia nagród zamieszczone zostaną w niniejszym dniu na naszej stronie internetowej www.siodemeczka.eu  lub  https://www.facebook.com/PrzedszkoleMiejskienr7

7. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

8. Prace prosimy składać osobiście lub przesłać z dopiskiem „ Ozdoba Świąteczna” na adres:

ul. Wagowa 38 A

tel.: 32 263 32 72

11. Prace przechodzą na własność organizatora – zastrzegamy sobie prawo do publikacji prac, bądź też wykorzystania ich w celu promocji konkursu.

*wszyscy nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu proszeni są o dołączenie koperty zwrotnej z adresem oraz znaczkiem pocztowym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Koordynator konkursu: mgr Ewelina Trocha, mgr Wioleta Lasocka .Informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod adresem e-mail: p7@sosnowiec.edu.pl

Termin: 2016-12-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski