OGÓLNOPOLSKI KONKURS ARTYSTYCZNY "WYJĄTKOWA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

Konkurs dodał(a) Marlena Marlena Nędza

Dobiegł końca organizowany przez Panie z Oddziału Przedszkolnego 0a przy Szkole Podstawowe nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie: OGÓLNOPOLSKI KONKURS ARTYSTYCZNY „WYJĄTKOWA OZDOBA ŚWIĄTECZNA”.

Czas przekazać wyniki konkursu.
Zanim to jednak nastąpi kilka informacji ogólnych.

Na konkurs dotarło blisko 250 przepięknych prac z całej Polski. Każda ozdoba była na swój sposób wyjątkowa. Jako że w regulaminie nie było dokładnego skategoryzowania ozdób dotarły różnorodne formy dekoracji świątecznych: wianki, stroiki, figurki, bombki, zawieszki, choinki, obrazki, kule śnieżne i wiele innych, których nawet nie sposób nazwać ze względu na swoją wyjątkowość i oryginalność. Z tego miejsca pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim opiekunom plastycznym, którymi byli Nauczyciele, Rodzice czy starsze Rodzeństwo. Dziękujemy, że zdołaliście tak pięknie zainspirować dzieci do wykonania własnymi rączkami tak nietuzinkowych ozdób, niepowtarzalnych dekoracji. Dziękujemy za waszą pomysłowość i czas poświęcony na realizację konkursu.

W składzie jury, podejmującego werdykt znaleźli się:
Beata Niezgoda - z-ca Dyrektora szkoły, nauczyciel plastyki w SP3
Katarzyna Wiśniewska - wychowawca Oddziału Przedszkolnego 0a, współorganizator konkursu
Marlena Nędza - nauczyciel wspomagający w Oddziale Przedszkolnym 0a, oligofrenopedagog; współorganizator konkursu
Anna Derc - wychowawca świetlicy
Michał Pawlina - wychowawca świetlicy
Julita Neubauer - przedstawiciel Rady Rodziców

Niniejszym ogłaszamy, że w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM „WYJĄTKOWA OZDOBA ŚWIĄTECZNA” jury wybrało zwycięskie prace, które należą do:

KATEGORIA DZIECI 3 i 4-letnich:

Miejsce I - Zuzanna Jodłowska - Przedszkole Samorządowe Niezapominajka w Nowej Sarzynie

Miejsce II - Amelka Michalak - Przedszkole Niepubliczne Mumula w Rokietnicy

Miejsce III - Kuba Walesiak - Przedszkole Chatka Puchatka nr 2 w Lublinie

Wyróżnienie - Nadia Łopuch - Gminne Przedszkole Samorządowe w Jabłonce Oddział w Podwilku

KATEGORIA DZIECI 5 i 6-letnich:

Miejsce I - Franciszek Bogusz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. MJR. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Jankowej

Miejsce II - Patrycja Mazur - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach

Miejsce III - Róża Cierpisz - Miejskie Przedszkole nr 85 w Katowicach

Wyróżnienie - Adam Życiński - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 we Władysławowie

KATEGORIA DZIECI z klas I-III:

Miejsce I - Kacper Rudnicki - Zespół Szkół Specjalnych Im. Marii Grzegorzewskiej w Klembowie

Miejsce II - Rafał Liczberski - Zespół Szkół nr 23 w Bydgoszczy

Miejsce III - Michał Nieckarz - Szkoła Podstawowa Im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach/Wieliczce

Wyróżnienie - Malwina Wojewódzka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Im. Władysława Sikorskiego w Zdzieszowicach

Serdecznie Gratulujemy i raz jeszcze pięknie dziękujemy wszystkim Uczestnikom.

Termin: 2016-12-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Organizator