"ZACZAROWANE ŚWIĘTA- konkurs na wyjątkową ozdobę świąteczną"

Konkurs dodał(a) Agnieszka GoździejewskaSroka

Z przyjemnością informujemy, że konkurs "Zaczarowane Święta- konkurs na wyjątkową ozdobę świąteczną " został rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury nagrodziło 3 najciekawsze prace.

Oto lista nagrodzonych osób:

I miejsce - Łukasz Górski lat 6 op.  P.  Anna Gawron, Zespół Szkół w Uściu Gorlickim Publiczne Przedszkole - Uście Gorlickie

II miejsce - Lena Różalska- Mosiołek lat 6 op. P. Daria Kołodziej, Przedszkole Samorządowe nr 2 " Mali odkrywcy"- Szydłowiec

III miejsce - Igor Wałęsa lat 5 op. P. Agnieszka Stefan i Magdalena Błeszyńska, Niepubliczne Przedszkole " Przyjaciele Puchatka"- Borkowo

Gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

Dyplomy dla dzieci i ich opiekunów którzy wzięli udział w konkursie zostaną wysłane drogą mailową.

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW ORAZ WESOŁYCH ŚWIĄT!

Termin: 2016-12-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski