Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Święta w Stumilowym Lesie"

Konkurs dodał(a) Monika Kozyra

Uwaga, uwaga z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Święta w Stumilowym Lesie":

W kategorii 3,4-latki:

1 miejsce zajęła: Lena Turowska - Miejskie Przedszkole nr 10 w Chełmie

2 miejsce: Julia Urbiś - Gminne Przedszkole w Kobiórze

3 miejsce: Wojtek Gałuszka - Gminne Przedszkole w Gostyni

Wyróżnienia: Laura Truszkowska, Natalia Krawiec, Emilia Kurczok, Hanna Skóra, Alicja Pakuła, Kornelia Kulas.

W kategorii 5-latki:

1miejsce zajęła: Agata Pencak- Miejskie Przedszkole nr 10 w Chełmie

2 miejsce: Zuzanna Jesionek: Publiczne Przedszkole nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

3 miejsce: Tymoteusz Serafin: prywatne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Kubusia Puchatka w Kielcach

Wyróżnienia: Michał Matyja, Magdalena Batycka, Adam Cieślowski, Hanna Michalik, Natalia Bartkowicz.

W kategorii 6-latki:

1 miejsce zajęła: Natalia Strzępska- Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

2 miejsce: Lena Adamkiewicz- Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku

3 miejsce: Maja Pawlos- Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Biłgoraju

Wyróżnienia:
Hubert Skoropada, Milena Trzebuniak, Alicja Mikoda

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

WSZYSTKIE NAGRODY I PODZIĘKOWANIA DLA DZIECI I PAŃ NAUCZYCIELEK WYŚLEMY PO NOWYM ROKU POCZTĄ!

Dziękujemy za udział w konkursie.

Termin: 2016-12-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole nr 2 im. "Kubusia Puchatka"