Ogólnopolski konkurs plastyczny "Widok z mojego okna"

Konkurs dodał(a) Anna Śliwińska

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.

„Widok z mojego okna”

zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dubiecku

W dniu 16.01.2017 r. w Samorządowym  Przedszkolu  w Dubiecku odbyło się rozstrzygniecie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Widok z mojego okna”.

Na konkurs wpłynęło 116  prac w dwóch kategoriach wiekowych (3,4-latki - 47 prac, 5,6-latki - 69 prac).

3 prace konkursowe nie spełniały kryteriów ze względu na niezgodny z regulaminem format pracy

Prace oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

• Teresa Blecharczyk– Dyrektor Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego w Dubiecku
  • Joanna Staszkiewicz–  Artysta plastyk
  • Alina Fudali– nauczyciel, długoletni dyrektor przedszkola
  • Bogusława Żurawska-Przewodniczący Rady Rodziców

Jury dokonując oceny brała pod uwagę następujące kryteria:

• samodzielność wykonania pracy przez dziecko
  • zgodność pracy z tematem przewodnim
  • wkład  włożonej pracy
  • pomysłowość
  • walory artystyczne
  • poziom artystyczny
  • estetykę prezentowanych prac

Komisja wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii wiekowej 3,4-latki:

I miejsce
- Julia Olszewska, Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach, opiekun – Małgorzata Klimek.

II miejsce
- Bartosz Siodła, Akademia Talentów Przedszkole Niepubliczne w Wągrowcu, opiekunowie – Kamila Umińska, Paulina Kwiecień.

III miejsce
- Julia Dec, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, opiekun – Grażyna Bieniek.

Wyróżnienie:

• Lena Wawreczko, Przedszkole nr 23 im. Lucyny Krzemienieckiej w Żorach, opiekun – Katarzyna Karwot.
  • Julia Ustianowska, Przedszkole nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Rybniku, opiekun – Małgorzata Mołata.
  • Gabriela Czaplicka, Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów w Lublinie, opiekun – Małgorzata Łabiga.
  • Maja Gzik, Przedszkole Mini Mini w Poznaniu, opiekun – Justyna Krzekotowska.

W kategorii wiekowej  5,6-latki:

I miejsce
- Karolina Pawlak, Przedszkole Parafialne im. św. Feliksa z Cantalicio w Miliczu, opiekun – Ewa Mencel.

II miejsce
- Borys Zieliński, Prywatne Przedszkole SMYK w Grodzisku Mazowieckim, opiekun – Angelina Mroczkiewicz.
- Emilia Szul, Niepubliczne Przedszkole „Jarzębinka” w Krakowie, opiekun – Sylwia Kot.

III miejsce
- Jan Siwiec, Przedszkole Miejskie nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze, opiekun – Ewelina Rafińska.

Wyróżnienie:

• Hubert Kazikowski, Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Drawsku, opiekun – Barbara Teska.
  • Hanna Jowsa, Miejskie Przedszkole Integracyjne „Malinka” w Kętrzynie, opiekun – Anna Kulbacka.
  • Marcel Ziarnowski, Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej, opiekun Paulina Bobrowska.
  • Ksawery Gadomski, Szkoła Podstawowa w Sadłowie, opiekun – Andżelika Chmielewska.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Dzieciom i nauczycielom z całego serca gratulujemy. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców wyślemy drogą pocztową.

Termin: 2017-01-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski