Pacynkowy zawrót głowy

Konkurs dodał(a) MAGDALENA TRZECIAK

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

"Pacynkowy Zawrót Głowy"

to konkurs, który ma na celu rozbudzenie zainteresowań teatralnych oraz wyobraźnii i kreatwności

REGULAMIN

1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie PACYNKI.  Dobór materiałów, z których zostanie wykonana pacynka jest dowolny, podobnie jak wielkość oraz postać przedstawiona w formie pacynki.

2. Konkurs adresowany jest do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jedna placówka może dostarczyć maksymalnie 5 prac.

3. Organizator dopuszcza możliwość wykonania pracy przez dzieci przy współpracy z ich rodzicami a także przez dzieci wraz z wychowawczyniami przedszkola. Istotne jest jednak to, by możliwie jak największy wkład w wykonanie pacynki pochodził od dziecka.

4. Każda praca konkursowa na odwrocie powinna zawierać metryczkę:

imię, nazwisko i wiek autora

adres przedszkola

imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego oraz jego e – mail (!)

5. Prace powinny być dostarczone do organizatora konkursu:

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FIKU MIKU

NADARZYŃSKA 54

05-500 PIASECZNO

w terminie do 30.11.2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: Konkurs pt. „Pacynkowy zawrów głowy”.

6. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83), publikacji tych prac na stronie internetowej przedszkola, fanpage przedszkola oraz podczas wystawy prac w naszej placówce. Nadesłane prace plastyczne przechodzą na własność Organizatora konkursu.

7. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

8. Komisja Konkursowa powołana przez organizatora dokona oceny prac w dn. 5.12.2016r. Planowane jest przyznanie nagród za 1,2,3 miejsce oraz 3 wyróżnień.

9. Dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie przewidziane są dyplomy. Jeśli chcą Państwo otrzymać dyplomy dla dzieci biorących udział w konkursie oraz podziękowania dla nauczycieli, pod kierunkiem których zostały wykonane prace to prosimy o dołączenie koperty A4 z naklejonym znaczkiem i wypisanym adresem zwrotnym. (!)

11. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod adresem e-mail: fikumiku.piaseczno@gmail.com.

Termin: 2016-11-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski