,,Halloween'owe Duszki"

Konkurs dodał(a) Wioleta Lasocka

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny

,,Halloween'owe Duszki”

Cele konkursu:

- rozbudzanie wyobraźni i kreatywności twórczej wśród dzieci;

- rozwijanie zainteresowań dzieci międzynarodowymi tradycjami,

- promowanie edukacji plastycznej w placówkach przedszkolnych.

- rozbudzanie wyobraźni twórczej wśród dzieci;

Zasady konkursu:

-  Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3,4,5 lat.

-  W konkursie mogą brać udział przedszkola i instytucje przedszkolne.

-  Jedna placówka może zgłosić maksymalnie 6 prac konkursowych.

-  Prace konkursowe należy wykonać samodzielnie, technika dowolna.

-  Prace należy opatrzyć w metryczkę, zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, nazwę i adres placówki, numer telefonu.

-  Prace nieopisane nie zostaną dopuszczone do konkursu.

- Prace konkursowe będą oceniane przez powołaną przez organizatora komisję, która będzie brała pod uwagę samodzielność wykonanych prac, estetykę, pomysłowość oraz zgodność pracy z tematyką.

- Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i podziękowania dla nauczycieli, które zostaną przesłane pocztą lub dostarczone osobiście.

- Lista nagrodzonych osób w konkursie zostanie opublikowana na stronie internetowej naszego przedszkola www.siodemeczka.eu

- Prace należy dostarczyć/nadesłać do organizatora w terminie do dnia 09.11.2016 r. na adres:

ul. Wagowa 38 A

- Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników 12.11.2016 r.

Organizator konkursu - mgr Wioleta Lasocka

Termin: 2016-11-09