Ogólnopolski konkurs plastyczno - literacki "Czytanie na dywanie "

Konkurs dodał(a) Dorota Chrabąszcz

PROTOKÓŁ Z PRACY KOMISJI KONKURSOWEJ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACKIEGO „Czytanie na dywanie – ilustracja do przeczytanej bajki lub wiersza dla dzieciedycja III organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 12 im Marii Konopnickiej  w Mielcu.

Dnia 9 marca 2017 roku odbyło się zebranie komisji konkursowej w składzie:Alicja Dykas, Anna Wiącek, Agnieszka Domin, Jolanta Janik, Beata Wrzesień, Dorota Chrabąszcz. Komisja stwierdziła co następuje. Na konkurs wpłynęło 140 prac z 42 placówek oświatowych z całego kraju. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu określone w regulaminie. Podkreślić należy ogromny wkład pracy dzieci i nauczycieli uczestniczących w konkursie. Po długich obradach komisja konkursowa przyznała:

I miejsce:

PAWEŁ MARTYNIUK  z Przedszkola nr 2 w Hajnówce – zespół ds. promocji czytelnictwa panie Bożena Janicka, Beata Środa, Kamila Zin, Agata Majewska Iwaniuk

II miejsce:

MICHAŁ BOGUSZ  z Oddziału Przedszkolnego Oa przy Szkole Podstawowej nr 68 w Szczecinie im. 12 Pułku Ułanów Podolskich – panie Magdalena Kucharczyk, Magdalena Borejszo

III miejsce:

IGA FITOWSKA z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieliczce – panie Małgorzata Zawadzka, Katarzyna Kopiniak

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Dyplomy i nagrody dla zwycięzców wyślemy pocztą. Potwierdzenia udziału dla pozostałych zostaną wysłane pocztą meilową.

Termin: 2017-02-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski