"Little Ant's Adventures"

Konkurs dodał(a) Łukasza Huchla

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Konkurs na relację „Little Ant’s Adventures” został rozstrzygnięty. Zobacz wyniki

Konkurs na najlepsze relacje z przeprowadzonych z zajęć w ramach projektu

„Little Ant's Adventures”

Konkurs trwa od 1 października 2016 r. do 30 czerwca 2017 r.

„Little Ant's Adventures” - Projekt wspomagający naukę języka angielskiego w przedszkolu.

Więcej o projekcie http://blizejprzedszkola.pl/little-ants?z=o-projekcie

Zasady są proste!

1. Weź udział w projekcie i zrealizuj zajęcia z danego „małego” projektu lub wszystkich wchodzących w skład „Little Ant's Adventures”.
  2. Zamieść relację z przeprowadzonych zajęć.
  3. Zdobądź nagrodę od BLIŻEJ PRZEDSZKOLA lub nagrodę od "publiczności".

W konkursie wezmą udział wszystkie relacje zamieszczone na stronie blizejprzedszkola.pl w zakładkach Wydarzenia, Albumy i Filmy, które zostały oznaczone jako działanie w ramach danego „małego” projektu wchodzącego w skład „Little Ant's Adventures”.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

I kategoria – nagroda od BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Spośród wszystkich relacji oznaczonych jako działanie w ramach danego „małego” projektu wchodzącego w skład „Little Ant's Adventures”, jury konkursu wybierze 3 najciekawsze, oceniając pomysłowość, zaangażowanie włożone w projekt i treści edukacyjne przekazywane podczas zajęć, które zostaną nagrodzone.

W tej kategorii zostanie w sumie nagrodzonych 15 relacji – po 3 z każdego „małego” projektu.

II kategoria – nagroda od „publiczności”

Spośród wszystkich relacji oznaczonych jako działanie w ramach danego „małego” projektu wchodzącego w skład „Little Ant's Adventures”, organizator przyzna 1 nagrodę za największą liczbę zdobytych polubień. Organizator będzie brał pod uwagę wyłącznie polubienia, które wyświetlane są na stronie konkretnej relacji zamieszczonej na stronie blizejprzedszkola.pl.

W tej kategorii zostanie w sumie nagrodzonych 5 relacji – po 1 z każdego „małego” projektu.

Regulamin oraz szczegóły Konkursu na http://blizejprzedszkola.pl/little-ants?z=regulamin

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 13 lipca 2017 r. na stronie projektu.
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Termin: 2017-06-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski