WYNIKI KONKURSU - JESIENNY LAS

Konkurs dodał(a) Joanna Bajer

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Po raz trzeci Przedszkole Publiczne w Wołczynie zaprosiło dzieci do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.“Jesienny las”

Celem konkursu było:

- kształtowanie postaw proekologicznych,

- kształtowanie świadomości dzieci, iż las jest domem zwierząt,

- rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyobraźni oraz kreatywności dzieci.

Na konkurs wpłynęło łącznie 333 przepięknych prac plastycznych z całej Polski. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat,  obie kategorie wiekowe były oceniane oddzielnie.

Technika prac była dowolna, a oceny prac dokonała powołana przez organizatora komisja, która brała pod uwagę: walory artystyczne i estetyczne,  ciekawe przedstawienie tematu, prawdopodobieństwo samodzielności wykonania pracy przez dziecko.

Wyniki konkursu:

Natalia Kawczyńska

Przedszkole 174 „ Królewna Śnieżka” w Poznaniu

nauczyciel – Wanda Frąckowiak

Olaf  Widomski

Przedszkole nr 54 w Gdańsku

nauczyciel – Natalia Małysz, Maria Mierzejewska

Nela Buczkowska

Przedszkole Miejskie nr 54 w Sosnowcu

nauczyciel – Joanna Kozieł, Dorota Suszyńska

Jakub Jerominek

Przedszkole Miejskie nr 4 w Lublińcu

nauczyciel – Maria Glenc

Maja Modrzyńska

Publiczne Przedszkole nr 8 w Pile

nauczyciel – Bogna Oleszak

Kornel Pietrucha

Przedszkole Publiczne nr 18 w Rzeszowie

Nauczyciel – Paulina Malak

Dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane pocztą. Podziękowania za udział w konkursie dla dzieci oraz nauczycieli  zostaną przesłane drogą e-mailową na wskazany w metryczce adres.

Koordynatorzy konkursu Agata Drwal i Joanna Bajer –  nauczycielki Przedszkola Publicznego w Wołczynie dziękują wszystkim nauczycielkom, które pomogły dzieciom w wykonaniu prac i zapraszają do wzięcia udziału w następnej edycji konkursu plastycznego.

Termin: 2016-11-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski