"Święty Jan Paweł II- przyjaciel dzieci i dorosłych"

Konkurs dodał(a) Karolina Graff

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE NR 73 im. JANA PAWŁA II w GDAŃSKU

serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym

„Święty Jan Paweł II – przyjaciel dzieci i dorosłych”

Cele konkursu:

- rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności i ekspresji twórczej;

- zachęcanie do prezentowania swoich pomysłów;

- zainteresowanie dzieci postacią św. Jana Pawła II - przyjaciela dzieci i dorosłych.

Regulamin konkursu:

Organizator konkursu: Przedszkole nr 73 im. Jana Pawła II w Gdańsku

1. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej pt. „Święty Jan Paweł II- przyjaciel dzieci i dorosłych”.

2. Konkurs ma charakter ogólnopolski.

3. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku przedszkolnym.

4. Format pracy- A4 lub A3 (materiał dowolny- kartka, karton, płótno, inne).

5. Technika wykonania pracy- rysunek (kredki, pastele, węgiel, inne) lub malarstwo (farba plakatowa, akwarela, inne).

6. Każda placówka może zgłosić maksymalnie 3 prace.

7. Kryteria oceny prac:

• samodzielność,
  • pomysłowość,
  • staranność wykonania.

Decyzja Komisji jest ostateczna.

8. Każda praca konkursowa na odwrocie powinna zawierać metryczkę napisaną komputerowo lub wyraźnie drukowanymi literami:
- imię, nazwisko, wiek dziecka; imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego powstała praca,
- adres przedszkola, nr telefonu oraz e-mail.

9. Prace powinny być dostarczone do Organizatora konkursu:

Przedszkole nr 73 im. Jana Pawła II

ul. Czajkowskiego 1

Gdańsk 80-169

w terminie do 10.10.2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY.

Prosimy o właściwe zabezpieczenie prac, ponieważ Organizator nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia w czasie transportu.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz ich opiekunów wyłącznie na potrzeby konkursu oraz na prezentację prac w przedszkolu i stronie internetowej Przedszkola nr 73 w Gdańsku.

11. Prace przechodzą na własność Organizatora.

12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.10.2016 r. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie www.przedszkole73.edu.pl

13. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

14. Nauczycieli, którzy chcą otrzymać dyplomy dla dzieci oraz podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu prosimy o dołączenie koperty A4 z naklejonym znaczkiem i wypisanym adresem zwrotnym.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu - mgr Karolina Graff oraz mgr Piotr Krochmal

Do pracy należy dodać załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedszkole nr 73 im. Jana Pawła II w Gdańsku danych osobowych mojego dziecka………………………….. (imię i nazwisko dziecka) na potrzeby konkursu „Święty Jan Paweł II- przyjaciel dzieci i dorosłych” oraz na publikację jego pracy na wystawie i na stronie internetowej Przedszkola nr 73 w Gdańsku.                                                                                                                                                                                                                    (data i podpis rodzica/opiekuna prawnego)

Termin: 2016-10-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski