Jeżolandia

Konkurs dodał(a) Ewa Kla

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

"Jeżolandia"

1. Organizator konkursu:

Przedszkole Miejskie nr 1 w Stargardzie

Tel. 91 577 10 87

2. Cele konkursu:

– zaznajomienie dzieci z czynnikami środowiskowymi i ekologicznymi,
– upowszechnianie wiedzy i zagadnień dotyczących ochrony gatunkowej zwierząt w Polsce,
– rozwijanie kreatywności uczestników konkursu,
– kształcenie zdolności przestrzennych różnorodnymi materiałami artystycznymi.

3. Adresaci konkursu:
Konkurs pt. „Jeżolandia” skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 4 - 5 lat.

4. Przebieg Konkursu:

4.1. Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przestrzennej (makiety). Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej.

4.2. Wszystkie prace powinny być opatrzone imieniem i nazwiskiem autora pracy, nazwiskiem opiekuna, wiekiem dziecka oraz nazwą placówki.

Prace należy dostarczyć na adres:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Stargardzie
73-110 Stargard

5. Komisja konkursowa nie będzie oceniać prac niezgodnych z tematem lub nadesłanych po terminie.

6. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora.

7. W konkursie wyłonieni zostaną zwycięzcy w każdej grupie wiekowej. Przyznane zostaną miejsca I-III. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane na koszt organizatora.

8. Nauczyciele pragnący otrzymać podziękowania za udział w konkursie proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty ze znaczkiem.

Termin: 2016-10-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski