"SWOSZOWICE- dzielnica w której mieszkam".

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kutrybała

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

1. Czas trwania konkursu od 16.05.2016 r. do 10.06.2016 r. (data stempla pocztowego).

2. Format pracy A4, prosimy o oprawienie w passe - partout. Technika wykonania prac: collage bez użycia materiałów sypkich.

3. Praca powinna zawierać jak najwięcej elementów związanych z dzielnicą Swoszowice np. ruch uliczny, parki, mosty, uzdrowiska, budynki architektoniczne, pomniki, kościoły, a także nas samych mieszkających, uczących i bawiących się na co dzień.

4. Przy ocenianiu prac pod uwagę bierzemy:

- oryginalność pracy;

- znajomość zabytków znajdujących się w dzielnicy;

- samodzielność wykonania pracy;

- ciekawą technikę plastyczną;

- estetykę pracy.

5. W konkursie biorą udział prace indywidualne.

6. Placówka może wysłać maksymalnie 5 prac konkursowych.

7. Konkurs rozpatrywany będzie  w II kategoriach wiekowych:

Przedszkola:

•             3-4 latki,

•             5-6 latki;

Szkoły podstawowe:

•             uczniowie 1 klasy,

•             uczniowie 2 klasy,

•             uczniowie 3 klasy,

8. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierającą:

- imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwę, telefon i dokładny adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela, adres mailowy do kontaktu.

9.  Zgłoszenie prac konkursowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatną prezentację prac i danych autora dla potrzeb konkursu.

10. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na Parafiadzie 18 - 19.06. 2016 r.

11. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola: http://www.jarzebinka-krakow.pl/.

12. Wszyscy uczestnicy oraz nauczyciele którzy przygotowali dzieci do konkursu otrzymają dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.

13. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za udział w konkursie proszeni są o załączenie koperty zwrotnej A4 ze znaczkiem i adresem odbiorcy.

14. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

15. Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora.

16. Prace należy wysyłać na adres:

Niepubliczne Przedszkole „Jarzębinka” w Krakowie

ul. Starowiejska 36

z dopiskiem: Konkurs „SWOSZOWICE- dzielnica, w której mieszkam”.

Organizatorzy: Katarzyna Kutrybała, Katarzyna Grzywacz.

Termin: 2016-06-10
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny