"Wystawa plonów z ogródka"

Konkurs dodał(a) Paulina Ciarkowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

„Wystawa plonów z ogródka”

– ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 3-6

Przedszkole Niepubliczne „Bim-Bam-Bino” w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wystawa plonów z ogródka”

Cel konkursu:

• celem konkursu jest nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów małych twórców;
  • rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej oraz kształcenie wrażliwości estetycznej;
  • poszerzanie wiedzy z zakresu zdrowego żywienia, edukacji przyrodniczej.

Organizatorzy:
Przedszkola Niepubliczne Bim-Bam-Bino w Aleksandrowie Kujawskim – Paulina Ciarkowska, Monika Łoś

Regulamin konkursu:

1.    Do konkursu mogą przystąpić dzieci 3 - 4 , 5 - 6-letnie.

2.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, ukazującej plony z wiosennego ogródka.

3.    Praca płaska, format A3 wykonany pastelami, format A2 farbami.

4.    Kryteria oceny: praca zgodna z tematem, pomysłowość, oryginalność, estetyka pracy, samodzielność dziecka.

5.    Każda praca powinna na odwrocie zawierać metryczkę (imię i nazwisko dziecka, pełny adres przedszkola oraz nr telefonu, imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem praca została wykonana).

6.    Każda placówka może nadesłać maksymalnie 4 prace.

7.    Prace należy składać lub przesyłać na adres przedszkola:

Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino

ul. Juliusza Słowackiego 145

87 – 700 Aleksandrów Kujawski

Telefon: 54 282 27 15

z dopiskiem: Konkurs plastyczny „Wystawa plonów z ogródka”

8.    Termin składania prac mija z dniem 15.06.2016 r.

9.    Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.

10. Nagrody:  Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów.

11. Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze prace w dwóch kategoriach wiekowych:

• 3 - 4 lat,
  • 5 - 6 lat.

12. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20.06.2016 r.

13. Nadesłane prace stają się własnością Organizatora i nie będą   odsyłane autorom. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu.

Termin: 2016-06-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski