Anna Dymna w oczach dziecka

Konkurs dodał(a) Aneta Ordon

Wyniki konkursu

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dnia 15 czerwca został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Anna Dymna w oczach dziecka” organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Anny Dymnej w Krakowie.

Składamy ogromne podziękowania wszystkim dzieciom i nauczycielom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Ogółem na konkurs wpłynęły 23 prace. Wybór nie był łatwy. Jak podkreśla Pani Paulina Walotek z fundacji „Mimo Wszystko”:

„Widać, że dzieci znają dobrze postać pani Anny Dymnej, odwzorowują w swoich pracach sposób w jaki się ubiera, kolorystykę, którą lubi oraz jej zwyczaje, zamiłowanie do kotów. W pracach dzieci można wyczytać, że doskonale znają profil działalności fundacji Anny Dymnej. Naprawdę wybór nie był łatwy, zwłaszcza, że wszystkie prace są bardzo ciepłe, sympatyczne, kolorowe i radosne”.

Prace uczestników oceniała komisja w składzie:

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 35-Małgorzata Krzaczyńska -Grzesiak

Z-ca Dyrektora P-35  -Elżbieta Kubicka

Przedstawiciel Rady Rodziców P-35 - Jolanta Żurek

Przedstawiciel Fundacji „Mimo Wszystko”- Agata Kłakowicz

Przedstawiciel Fundacji „Mimo Wszystko”- Stanisław Kim

Przedstawiciel CEBP - Wojciech Wolak

Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Oto lista zwycięzców:

I miejsce:

Julia Krzak, lat 6, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim,

instruktor - Teresa Stąporek

II miejsce:

Gabriela Seweryn, lat 5, Przedszkole Samorządowe w Choroszczy, Oddział w Łyskach

Nauczyciel - Ewa Konarska

Maja Kołodziejczyk, lat 6, Zespół Szkół w Przegini- Przedszkole Samorządowe

Nauczyciel - Magdalena Rogóż

Wyróżnienia:

Marta Rzepa, lat 6, Samorządowe Przedszkole nr 35 w Krakowie

Nauczyciel - Sylwia Bednarczyk

Amelia Kubas-Romanowska, lat 5, Publiczne Przedszkole nr 12, Nowa Sól

Opiekun, Kamila Dmytruk

Kamila Kokoszka, lat 5, Samorządowe Przedszkole nr 35 w Krakowie

Nauczyciel - Grażyna Ropek

Zwycięzcom gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Termin: 2016-06-08
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Organizator