Na dnie morza

Konkurs dodał(a) Iwona Frodyma

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

ORGANIZATOR:

Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” w Łańcucie

CELE KONKURSU:

• pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników
  • wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej
  • wyrabianie poczucia estetyki
  • inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.
  • popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Przesłanie pracy plastycznej „Na dnie morza” w formie płaskiej lub przestrzennej wykonanej dowolną techniką.
  • Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych i trwa od 12.05.2016 r. do 17.06.2016 r.
  • Ilość nadesłanych prac z jednej placówki - max 3
  • Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko lub pod kierunkiem rodzica lub opiekuna.
  • Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.
  • Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.
  • Kryteria oceny: samodzielność wykonania pracy, kreatywność, walory artystyczne.
  • Przekazując pracę na konkurs uczestnik zgadza się na umieszczenie pracy na stronie internetowej Organizatora.
  • Pracę należy czytelnie opisać wg wzoru:
    • imię i nazwisko, wiek, nazwa przedszkola, numer telefonu placówki, nazwisko    nauczyciela prowadzącego lub opiekuna
  • Prace należy przesyłać na adres:
    • Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”
      ul. 3-go Maja 25,  37-100 Łańcut - z dopiskiem :konkurs plastyczny
  • Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz przechodzą na własność organizatora
  • Zwycięzcy konkursu oraz właściciele prac wyróżnionych zostaną poinformowani telefonicznie.
  • Organizator zapewnia atrakcyjne nagrody!!!

UWAGI KOŃCOWE:

Wszelkich informacji udziela koordynator konkursu : Iwona Frodyma, tel 17 225 67 11

Termin: 2016-06-17
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia"
3-go Maja 25
37-100 Łańcut