"O czym szumią wierzby" konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) WIOLA BUCZKOWSKA

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu

zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.

„O czym szumią wierzby”

w związku z ustanowionym przez Towarzystwo na rzecz Ziemi okresem od 22 marca do 22 kwietnia Miesiącem Sadzenia Wierzby

Cel konkursu:

- propagowanie wśród dzieci znaczenia oraz roli wierzby płaczącej w środowisku naturalnym,

- poznanie i przedstawienie w formie plastycznej portretu drzewa objętego ochroną,

- wyzwalanie pozytywnego i opiekuńczego stosunku dzieci do świata przyrody,

- rozwijanie pomysłowości dzieci inspirowanej pięknem przyrody,

- kształtowanie świadomości ekologicznej i idei ochrony wierzby płaczącej.

Regulamin:

1.     Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

2.     Technika prac dowolna.

3.     Format prac dowolny.

4.     Każda praca powinna zawierać metryczkę (wydruk komputerowy).

·       Imię i nazwisko wiek autora,

·       Imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna plastycznego,

·       Pełny adres przedszkola i nr telefonu.

5.     Termin nadsyłania prac do dnia 20.05.2016 r. na adres:

ul. Skwerowa 21

z dopiskiem „O czym szumią wierzby”

6. Dyplomy dla dzieci i podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą na dołączonych zaadresowanych kopertach ze znaczkami pocztowymi.

7. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatorów. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz ich opiekunów wyłącznie na potrzeby konkursu oraz prezentację prac na wystawie w przedszkolu i stronie internetowej przedszkola.

mgr Wiola Buczkowska

mgr Ewa Izdebska