"MAMA, TATA I JA" - ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 3 - 6

Konkurs dodał(a) Beata Radomska
ponad 8 lat temu, wyświetleń 2085

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Miejskie Przedszkole nr 39 w Katowicach zaprasza do udziału

w ogólnopolskim konkursie plastycznym

„MAMA, TATA I JA”

Koordynatorzy konkursu:

Ewa Stefanik – stefanikewa@gmail.com

Beata Pękala – BeataP89@interia.pl

Cele konkursu:

·      rozwijanie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną,

·      rozwijanie u dzieci zainteresowań artystycznych oraz poszukiwanie inspiracji twórczej w  relacjach rodzinnych,

·      próby ukazania podobieństwa mamy i córki, taty i syna – w wyglądzie, zainteresowaniach, codziennych zajęciach, wspólnych zabawach.

Regulamin konkursu:

1.    Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 3 – 4 i  5 - 6 lat.

2.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, ukazującej dziecko i rodzica w codziennych zajęciach i wspólnych zabawach.

3.    Prace należy wykonać w dowolnym formacie (max. A1) - (praca płaska) z uwzględnieniem ciekawych i oryginalnych materiałów oraz technik.

4.    Kryteria oceny: samodzielność, pomysłowość i oryginalność w doborze materiałów lub techniki wykonania pracy.

5.    Każda praca powinna na odwrocie zawierać metryczkę (imię i nazwisko dziecka, pełny adres przedszkola oraz nr telefonu, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem praca została wykonana).

6.   Każda placówka może nadesłać maksymalnie 4 prace.

7.    Prace należy składać lub przesyłać na adres:

ul. Gliwicka 212

(Z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY: „MAMA, TATA I JA”)

8.    Termin składania prac upływa z dniem 25.05.2016 (decyduje data stempla pocztowego).

9.    Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą,  dyplomy za udział oraz podziękowania dla opiekunów zostaną wysłane na podane adresy e-mail.

Nagrody:  Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów.

Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze prace w dwóch kategoriach wiekowych:

1.  3-4 lat

2.  5-6 lat

10.    Ogłoszenie wyników nastąpi 01.06.2016 r. na stronie internetowej przedszkola: mp39.manifo.com/.

11.    Nadesłane prace stają się własnością Organizatora i nie będą odsyłane autorom. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także wyrażeniem przez nich zgody na nieodpłatne wyeksponowanie pracy i przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w celach związanych z organizacją konkursu.

Prawa organizatora

Wszystkie prace biorące udział w konkursie powinny zawierać zgodę na publikację danych oraz wizerunek dziecka i opiekuna. Prace pozostaną własnością organizatora.

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I DOŁĄCZENIE JEJ DO WYSYŁANEJ PRACY.

Załacznik:

1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

I WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

………………………………………………………………………………

( imię i nazwisko dziecka)

Oświadczam, że wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w konkursie plastycznym „„MAMA, TATA I JA” oraz na przetwarzanie danych osobowych dziecka i publikację fotografii jego pracy plastycznej, umieszczonej na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola Nr 39 w Katowicach  - mp39.manifo.com

Podstawa prawna:

1. Ustawa o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.);

2. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn.: Dz. U. z 2006 nr 90, poz. 631 ze zm.).

..…………………..…………………………………………….…..

(czytelny podpis rodzica lub prawnego opiekuna)

Termin: 2016-05-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski