PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Konkurs dodał(a) Marta Pałka
ponad 8 lat temu, wyświetleń 2074

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej
Cele konkursu:

- poszerzenie wiadomości dotyczących nowej Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej (opublikowana styczeń 2016);

- kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych poprzez świadome i aktywne działanie;

- propagowanie zdrowych nawyków żywnościowych wśród dzieci;

- kształtowanie poczucia estetyki, wyobraźni twórczej, pomysłowości, koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole w Bielczy.

2. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 5-6 lat.

3. Format pracy A4, technika prac jest dowolna, forma płaska lub półprzestrzenna, praca ma być zgodna z zasadami zdrowego odżywiania zawartymi w nowej Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej opublikowanej w styczniu 2016 przez Instytut Żywności i Żywienia.

4. Każda placówka może nadesłać maksymalnie 2 prace.

5. Prace należy nadesłać do 20.05.2016 na adres:

Publiczne Przedszkole w Bielczy

32-824 Bielcza 241

z dopiskiem: "Konkurs plastyczny"

5. Każdą pracę należy opatrzeć metryczką napisaną komputerowo, zawierającą: tytuł pracy, imię, nazwisko i wiek autora; imię i nazwisko opiekuna; nazwę, adres, numer telefonu, e-mail placówki oraz zgodę rodzica z czytelnym podpisem (Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dla celów konkursu). Informacje te należy umieścić na odwrocie pracy.

6. Prace zostaną oceniane przez Jury. Decyzja Jury jest ostateczna.

7. Laureaci konkursu (I, II, III miejsce) otrzymują nagrody książkowe, wyniki zostaną ogłoszone na stronie http:// www.blizejprzedszkola.pl

8. Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowania drogą mailową proszeni są o napisanie adnotacji z tyłu pracy oraz adresu mailowego (komputerowo).

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu i nie podlegają zwrotowi. Wybrane prace zostaną wyeksponowane na wystawie w przedszkolu, a wszystkie prace będą zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.

10. Organizator nie bierze udziału w konkursie.

Termin: 2016-05-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski