Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna

Konkurs dodał(a) Monika Stańczyk

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 94

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

NA

NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Cel konkursu:

• Propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
  • Stwarzanie dzieciom okazji do zaprezentowania swoich możliwości twórczych.
  • Integrowanie środowiska przedszkolnego.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych w wieku 3 – 6 lat, a także do uczniów Gimnazjum nr 33 w Łodzi.
  2. Każde przedszkole może nadesłać maksymalnie 5 kartek, każda klasa gimnazjum maksymalnie 3 kartki.
  3. Kartki mogą zostać wykonane w dowolnej technice.
  4. Prosimy o nadsyłanie prac w formacie A5.
  5. Do każdej pracy należy dołączyć wydrukowaną metryczkę zawierającą dane dziecka: imię i nazwisko, wiek, imię i nazwisko nauczyciela lub rodzica, pod którego kierunkiem była wykonywana praca oraz adres i telefon przedszkola.
  6. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
  7. Wszystkie dzieci i nauczyciele biorący udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy – podziękowania.
  8. Wystawa prac konkursowych zorganizowana będzie w holu Przedszkola.
  9. Prace prosimy dostarczać osobiście lub pocztą do dnia 10.03.2016 r. na adres:

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 94 W ŁODZI

UL. JANOSIKA 136

TEL. (042) 679 25 64
z dopiskiem: „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

1. Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie internetowej PM 94, a także na: blizejprzedszkola.pl
  2. Wszystkie nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

Termin: 2016-03-10
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny